Elektroninių parduotuvių kūrimas

Sukursime Jums internetinę parduotuvę, kuri skatins vartotojus pirkti.

Nebūkite
tamsoje

Vertė Jums: kuriame ne šiaip elektronines parduotuves, o PARDAVIMŲ ĮRANKĮ

Jūsų optimalus pardavimų įrankis būtų:

Pažymėkite, kokio funkcionalumo elektroninės parduotuvės pageidautumėte ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą su konkrečia kaina.

Kaip vyksta el. parduotuvių kūrimas?

ANALIZĖ IR PLANAVIMAS

Kaip ir kiekvienas svarbus darbas, elektroninių parduotuvių kūrimas prasideda nuo planavimo. Nors kalbame apie kūrybą, tai nėra meninis procesas – jis pagrįstas išsikeltais tikslais ir poreikių analize. Norint sėkmingai įvertinti jūsų verslo tikslus ir užtikrinti, kad svetainė atneštų didžiausią galimą naudą, svarbu pamatuoti tikslus ir apžvelgti jūsų srities konkurencinį lauką. Šiame etape drauge geriame daug kavos ir diskutuojame su jumis, stengiamės užčiuopti esminius jūsų verslo poreikius ir parengti atitinkamą strategiją.

Atlikus Jūsų verslo analizę, elektroninių parduotuvių kūrimas pradedamas nuo SEO paslaugų. Atrenkame pagrindinius raktažodžius, kuriais vėliau pavadinsime svetainės kategorijas, prekes, kuriuos naudosime tekstuose bei meta įrašuose.

UNIKALAUS DIZAINO PROJEKTAVIMAS

Nors visi mėgstame akiai patrauklias interneto svetaines, tai dar nėra viskas. Dizaino projektavimas yra gerokai daugiau nei tik gražių elementų išdėstymas puslapyje.

Pagrindinė internetinių svetainių varomoji jėga – turinys. Tinkamas informacijos pateikimas intuityvioje elektroninėje parduotuvėje skatina lankytojus atlikti norimus veiksmus ir padeda jums generuoti pardavimus.

Šiame žingsnyje mūsų dizainerių komanda sukuria ir pristato pirminį el. parduotuvės vaizdą, pritaikytą specialiai jūsų verslui ir parduodamoms prekėms.

PROFESIONALUS PROGRAMAVIMAS

El. parduotuvė turi ne tik atrodyti patraukliai, bet ir būti gerai suprogramuota. Naudodami naujausius technologinius sprendimus ir technologijas užtikrinsime, kad jūsų parduotuvė veiktų greitai, apsipirkti joje būtų paprasta ir saugu, o užsakymus valdyti lengva.

Šiame etape mūsų programuotojų komanda pradeda kalbėti nesuprantamais žodžiais ir rašyti neegzistuojančiomis kalbomis, kol galiausiai dizainas virsta puikiai funkcionuojančiu produktu.

TESTAVIMAS IR PALEIDIMAS

Paskutiniame etape paruošta ir funkcionuojanti el. parduotuvės versija pristatoma klientui, realiai išbandomos visos funkcijos ir trečiųjų šalių integracijos. Galiausiai, atiduodame raktą nuo jūsų naujųjų namų internete.

REKLAMA IR SEO PASLAUGOS

Tam, kad po svetainės paleidimo galėtumėte džiaugtis augančiu lankytojų bei pirkėjų srautu, siūlome jums: SEO paslaugas (išorinių straipsnių rašymas, backlinkų talpinimas) bei „Google Ads“ / „AdWords“ reklamą.

Elektroninių parduotuvių kūrimas | Tandemum

Kodėl verta rinktis „Tandemum“?

Kuriame ne paprastas interneto svetaines, o PARDAVIMO ĮRANKIUS. Tokius, kurie padeda Jums skatinti pardavimus ir didinti pelną.

„Tandemum“ komandą sudaro įvairių sričių profesionalai: programuotojai, dizaineriai, marketingo ir SEO specialistai. Todėl klientams galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą.

Taip pat turime patikimus partnerius, kurie gali atlikti verslo marketingo auditą bei padėti optimizuoti pardavimų procesą. Būtent todėl klientams galime pasiūlyti sprendimą nuo strategijos sudarymo iki visiško jos išpildymo – nuo A iki Z.

„Tandemum“ taip pat yra klasterio „Blaster“ narys, kuris apjungia daugiau nei 300 IT pasaulio profesionalų.

Darbai

Kokia internetinė parduotuvė padės parduoti daugiau?

Elektroninių parduotuvių kūrimas reikalauja aprėpti labai daug dalykų.

Dalinamės patarimais, ko reiktų nepamiršti, kuriant el. parduotuvę internete.

Draugiška vartotojui

Kurdami el. parduotuvę, pirmiausiai turite galvoti apie savo būsimus klientus. Svetainė jiems turi būti patogi valdyti. tarkim, jei parduodate daug įvairių kategorijų prekių – reiktų pagalvoti apie išsamų filtrą. Taip reikiamą prekę vartotojas ras greičiau.

Taip labai svarbus svetainės dizainas, jos stilius. Kurkite ne tik patrauklią, bet ir skatinančią veikti svetainę. Ar susimąstėte, kodėl dauguma mygtukų „Pirkti“ yra kuriami raudona spalva. Ogi tam, kad paskatintų jus tą mygtuką paspausti. Raudona spalva labai gerai atkreipia dėmesį ir tą mygtuką mes norime pačiupti lyg prisirpusią uogą. Tad svetainės dizainas turėtų būti ne tik gražus pažiūrėti, bet ir padėti skatinti pardavimus.

Elektroninių parduotuvių kūrimas | svetainė draugiška vartotojui

Internetinių parduotuvių kūrimas neapsieina be mūsų dizainerių komandos. Jie puikiausiai išmano, kaip sukurti unikalų, patrauklų, patogų ir skatinantį veikti tinklalapio dizainą. Skiriame tam išties daug dėmesio!

Optimizuota įvairiems įrenginiams

Jūsų svetainės dizainas taip pat turi būti lengvai prisitaikantis. Tai reiškia, kad nesvarbu su kokiu prietaisu (kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšete) jūsų svetainę atsidarys klientas – ji turi prisitaikyti ir būti lengvai valdoma.

2021 metai – tai toks laikas, kuomet dvigubai daugiau pasaulio gyventojų internetą pasiekia per mobiliuosius telefonus nei per kompiuterius. Tad svetainės optimizavimas visiems išmaniesiems įrenginiams yra labai tiesiogiai susijęs su pardavimais ir pelnu.

Elektroninių parduotuvių kūrimas labai atsakingas darbas! Mes siekiame, kad mūsų klientai būtų konkurencingi, todėl labai atsakingai renkamės turinio valdymo sistemą (kuri leistų svetainę optimizuoti mobiliesiems įrenginiams) bei visada kuriame prisitaikantį dizainą.

Elektroninių parduotuvių kūrimas | dizaino kūrimas

Greitai užsikraunanti

J„Google“ rekomenduoja, kad interneto svetainė turėtų užsikrauti ne ilgiau nei per 3 sekundes. O optimaliausia, kai turinys įsikelia per 1 sekundę! Iš ilgiau besikraunančių svetainių „Google“ atima taškų ir paieškoje nuleidžia žemyn. O tai reiškia, kad jūsų svetainės gali neberasti dalis vartotojų ir neįsigyti jūsų paslaugų ar prekių.

Norint, kad svetainė būtų greita, reiktų jos neperkrauti paveiksliukais, video įrašais bei tekstu. Visko turi būti tiksliai tiek, kiek reikia vartotojui – ne per mažai ir ne per daug.

Patogi atsiskaityti

Internetinėje parduotuvėje turėtų būti patogu atsiskaityti. Labai gerai, jei yra sukurtas tiesioginis atsiskaitymas. Tuomet klientui nereikia atskirai jungtis prie banko. Jei rinksitės mokėjimo platformą – apgalvokite „Paypal“ arba „Paysera“.

Daug žmonių jau turi paskyras šiose platformose – tad asmeninė informacija bei kortelės duomenys užsipildys automatiškai. Apsipirkimas bus greitesnis ir patogesnis – klientas norės ir vėl sugrįžti pas jus!

Elektroninių parduotuvių kūrimas | patogi atsiskaityti

Sujungta su socialiniais tinklais

Socialinių tinkle įskiepiai visų pirma yra būtini tam, kad klientas galėtų greitai ir patogiai su jumis susisiekti. „Messenger“, „Instagram“ bei „WhatsApp“ yra vienos populiariausių programėlių, padėsiančių patogiai bendrauti su klientais.

Svetainės sujungimas su socialiniais tinklais gali padėti lengviau pasiekti tikslinius klientus. Pavyzdžiui, „Facebook“ siūlo paslaugą – reklamos rodymą tiems asmenims, kurie lankėsi jūsų svetainėje ir kažką nusipirko arba nebaigė pirkti. Taip pat tiems, kurie ieškojo panašių prekių internete.

Integruota su verslo valdymo sistemomis

Turite ar planuojate turėti itin daug prekių talpinančią internetinę parduotuvę? Tuomet jums vertėtų pagalvoti apie sistemą, kuri būtų integruota su kitomis verslo valdymo sistemomis. Pavyzdžiui, CRM, PIM, ERP ir kitomis. Integracija sutaupys daug brangaus jūsų laiko ir padės verslą valdyti optimaliai. Nuolat po ranka turėsite visus duomenis, galėsite juos lengvai analizuoti ir daryti sprendimus.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Optimizuota pagal SEO

Išties visų elektroninių parduotuvių kūrimas turėtų prasidėti nuo SEO. Pirmiausiai – nuo raktažodžių tyrimo ir atrankos. Štai, pavyzdžiui, raktažodžio „moterų batai“ „Google“ paieškoje ieško tik apie 10 žmonių per mėnesį. O raktažodžio „batai moterims“ – net 1600 žmonių per mėnesį. Raktažodis „batai moterims” yra ženkliai populiaresnis – tad vertėtų rinktis jį.

Pasirinkę populiarų raktažodį ir juo pavadinę svetainės kategoriją, panaudoję tą raktažodį tekstuose bei meta įrašuose – greičiau iškilsite „Google“ paieškoje į viršų. Taip jūsų svetainę pagal populiarų raktažodį suras daugiau potencialių klientų.

„Tandemum“ komandos atliekamas el. parduotuvių kūrimas taip pat pradedamas nuo SEO. Turime SEO specialistų komandą, kurią įtraukiame jau į patį pirmąjį svetainės planavimo etapą.

  Susisiekite su profesionalais

  Vytautas Narbutas Tandemum

  Vytautas Narbutas

  VADOVAS


   Susisiekite su profesionalais

   Vytautas Narbutas Tandemum

   Vytautas Narbutas

   VADOVAS