Interneto svetainių kūrimas

Padarykite įspūdį per pirmąją sekundę

Jūsų internetinė svetainė yra vieta, kurioje pradedate pasakoti istoriją apie savo prekinį ženklą. Tyrimai rodo, kad pirmam lankytojo įspūdžiui susidaryti pakanka vienos sekundės. Išnaudokite ją.

Norint patraukti išrankų lankytoją nepakanka tik gražių elementų – tam reikia viską apjungiančių projektavimo, dizaino ir programavimo sprendimų. Dėl šios priežasties kuriant kiekvieną naują svetainę pasitelkiame aiškią struktūrą turintį procesą.

Dirbdami tandemu su savo klientais ilgainiui ištobulinome efektyvų ir abiems pusėms patogų darbų eigos modelį, kuris leis jums turėti naują internetinę svetainę be papildomų rūpesčių ar įtampos.

Darbo procese klientui užduodame konkrečius klausimus, vadovaujamės aiškiais procesais ir visada kalbame jums suprantama kalba. Tikime, kad kiekvienas naujas projektas jums pirmiausia turėtų tapti maža švente, o ne galvos skausmu.

ANALIZĖ IR PLANAVIMAS

Kaip ir kiekvienas svarbus darbas, svetainės kūrimas prasideda nuo planavimo. Nors kalbame apie kūrybą, tai nėra meninis procesas – jis pirmiausia grįstas išsikeltais tikslais ir poreikių atliepimu. Norint užtikrinti, kad svetainė atneštų didžiausią naudą, svarbu tinkamai susiplanuoti joje esantį turinį ir funkcionalumą. Šiame etape geriame daug kavos ir diskutuojame su jumis, stengiamės užčiuopti esminius jūsų verslo poreikius ir parengti atitinkamą planą. Etapą užbaigiame su klientu suderindami būsimos svetainės turinio medį.

PROJEKTAVIMAS

Nors visi mėgstame akiai patrauklias svetaines, tai dar nėra viskas. Dizaino projektavimas yra gerokai daugiau nei tik gražių elementų išdėstymas puslapyje. Pagrindinė dizaino varomoji jėga – turinys. Tinkamas informacijos pateikimas intuityvioje svetainėje skatina lankytoją atlikti norimus veiksmus. Šiame žingsnyje mūsų dizainerių komanda sukuria ir pristato pirminį svetainės vaizdą, pritaikytą specialiai jūsų prekės ženklui.

PROGRAMAVIMAS

Svetainė turi ne tik atrodyti patraukliai, bet ir būti tinkamai suprogramuota. Naudodami modernius technologinius sprendimus sukursime svetainę, kuri veiks greitai, bus saugi ir ją lengvai ras visi populiarūs paieškos varikliai. Šiame etape mūsų programuotojų komanda kalba nesuprantamais žodžiais ir rašo neegzistuojančiomis kalbomis tol, kol galiausiai dizainas virsta funkcionuojančiu produktu.

TESTAVIMAS IR PALEIDIMAS

Paskutiniame etape paruošta ir funkcionuojanti svetainės versija pristatoma klientui, išbandomos visos funkcijos ir trečiųjų šalių integracijos. Galiausiai, atiduodame raktą nuo jūsų naujųjų namų internete.

PRIEŽIŪRA

Internetinės svetainės yra nuolat kintantis ir dinamiškas procesas, darbas su ja po sukūrimo nepasibaigia. Nepaliksime jūsų ant ledo – esant poreikiui, padėsime svetainę prižiūrėti, reguliariai atnaujinsime, įdiegsime papildomus funkcionalumus ir padėsime kitais iškilusiais klausimais.

Darbai

  Susisiekite su profesionalais

  Laurynas Norbontas

  PARDAVIMŲ VADOVAS

  Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.

   Susisiekite su profesionalais

   Laurynas Norbontas

   PARDAVIMŲ VADOVAS

   Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.