Advices

Profesionalios SEO paslaugos

By 2020-09-0217 lapkričio, 2020No Comments

Taip, tikrai esu tiek užtikrintas, kad jums padėsime, jog mokėti reikės tik už pasiektą rezultatą. Sveiki, esu Adomas Raguckas, sertifikuotas „Google Ads“ reklamos ir analitikos specialistas, šios agentūros marketingo projektų vadovas. Esu konkretus, tad ir agentūra dirba Performance marketingo principu – orientuojasi į tikslą. Jokių nemokamų auditų, ilgų konsultacijų ar paslaptingų know-how. Mes parodome rezultatus – jūs atsiskaitote. Viskas vyksta paprastai – jūs išreiškiate poreikį, mes pažiūrime ar galime padėti, sutariame kokius raktažodžius turime iškelti į kokią vietą ir pradedame darbus. Kuomet pasiekiame sutartus tikslus, jūs sumokate. Viskas.

Techninis SEO

Tai bus pirmas žingsnis ką darysime. Nepašalinus svetainės trūkumų sunku tikėtis aukšto natūralios paieškos rezultato. Kadangi mokate už rezultatą, mes turime būti tikri, jog pasieksime užsibrėžtus tikslus. Jei svetainė turės per daug techninio broko, tikslas gali būti labai sunkiai pasiekiamas ir turėsime atsisakyti padėt. Bet kuriuo atveju jums tai bus naudinga, kad nepermokėtumėte kitoms SEO agentūroms, kurios dirbs, dirbs ir dirbs… o rezultatai kaip bus „tikslais“, taip ir liks.

Turinys

Turinys ir tolau išlieka esminis SEO faktorius. Ką mes darysime – kursime. Parašysime unikalius ir įtraukiančius straipsnius pagal dabartinius Google algoritmo prioritetus. Žodis „dabartinius“ šiuo atveju yra svarbiausias, nes Google algoritmas yra atnaujinamas nuolatos. Norite pažiūrėti? MOZ yra vienas seniausių ir geriausių SEO įrankių kūrėjų, o taip pat ir informacinis šaltinis apie SEO naujoves. Šioje nuorodoje rasite Google algoritmo atnaujinimo istoriją nuo pat 2000-ųjų metų.

Atgalinės nuorodos

Nuorodos į jūsų puslapį yra vis dar svarbios ir tai yra sunkiausias SEO darbas. Sakome atvirai – pradžioje to nedarysime. Spėjame, kad būtent atgalinių nuorodų generavimas yra tai, už ką SEO agentūros lengvai paima pinigus. Ir teisingai. Juk kažkaip reikia uždirbti. Mūsų atveju jūs mokate už rezultatą, tad jei techninis SEO ir turinys nesuveiks, ką gi – nemokamai turėsite gero turinio ir techniškai tobulesnį puslapį. Įdomu? Registruokitės žemiau.

Kodėl mus?

Mus rinktis verta dėl patirties ir požiūrio į darbą. Tikiu, kad kiekvienas žmogus turi savo misiją. Manoji yra padėti verslams su internetiniu marketingu. Tokią kultūrą palaikome ir įmonėje – padedame. Džiaugiuosi tai darydamas su partnerių pagalba, kurie kvietė mane skaityti pranešimus, vesti mokymus ir mentoriauti:

bzn start logo
kppar logo
lima-logo
academy-class-logo
ktu-logo
versli-lietuva-logo
digital-marketing-europe-logo
VZakademija-logo

autorius

Adomas Raguckas

Sertifikuotas „Google Ads“ reklamos ir analitikos specialistas. Marketingo projektų vadovas, klientams padedantis gauti ROI iš Google reklamos.

  Susisiekite su profesionalais

  Laurynas Norbontas

  PARDAVIMŲ VADOVAS

  Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.

   Susisiekite su profesionalais

   Laurynas Norbontas

   PARDAVIMŲ VADOVAS

   Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.