SEO auditas

Ar jūsų svetainė tvarkinga? Kokių veiksmų reiktų imtis, norint kilti paieškoje?

Visa tai galima sužinoti atlikus SEO auditą.

SEO auditas parodo visas technines svetainės klaidas, kokioje vietoje „Google“ paieškoje yra svetainė, kokie raktažodžiai aktualūs jūsų verslui. Sužinoma, ar tinkamas svetainės užkrovimo greitis, ar svetainė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams bei daug kitos informacijos. SEO paslaugos dažniausiai pradedamos teikti būtent nuo SEO audito, nes jis leidžia strategiškai suplanuoti tolesnius veiksmus.

Ši analizė leidžia sužinoti svetainės „SVEIKATOS BŪKLĘ“. Ir toliau planuoti veiksmus, kurie padėtų tinklalapį sutvarkyti, iškelti paieškoje bei sulaukti daugiau lankytojų.

SEO auditas, išsamūs veiksmai:

SVETAINĖS „SVEIKATOS“ ĮVERTINIMAS
Patikrinamos visos svetainės techninės klaidos, svetainės greitis, pritaikomumas mobiliesiems įrenginiams, meta įrašų tvarkingumas.
Pateikiame išsamų audito failą su gairėmis programuotojams ir tekstų rašytojams.

VIETOS „GOOGLE“ PAIEŠKOJE ĮVERTINIMAS.
Įvertiname, koks svetainės reitingas, pagal kokius raktažodžius kokioje „Google“ vietoje yra svetainė. Matome, pagal kokius raktažodžius kiek srauto ateina į svetainę.

ATRENKAME TOP RAKTAŽODŽIUS
(TOP keywords), aktualius jūsų verslui. Įvertiname, ar naudojate tuos raktažodžius savo svetainėje: tekstuose bei meta įrašuose. Pažiūrime, kurie raktažodžiai jums aktualūs, bet jų nėra jūsų svetainėje. Pateikiame informaciją, kiek išorinių nuorodų reiktų su pasirinktu raktažodžiu, kad iškiltumėte į „Google“ dešimtuką (Keyword Dificulty).

SVETAINĖS TEKSTŲ ĮVERTINIMAS
Įvertiname, ar svetainės tekstai parašyti su raktažodžiais, ar jie taisyklingi, patrauklūs ir parduodantys. Ar svetainėje yra pakankamas teksto kiekis. Pateikiame rekomendacijas, kaip reiktų pataisyti svetainės tekstus.

KONKURENTŲ ANALIZĖ
Pateiksime informaciją, kokioje vietoje pagal aktualų raktažodį esate jūs ir kokioje vietoje konkurentai. Matysite palyginimą pagal bendrus raktažodžius. Kiek srauto į svetainę sulaukia konkurentai pagal pasirinktą raktažodį.

KONKURENTŲ ATGALINIŲ NUORODŲ (BACKLINKŲ) ANALIZĖ
Pateiksime informaciją, kokiose svetainėse jūsų konkurentai turi nuorodas.

VEIKSMŲ PLANO SUDARYMAS.
Atlikę SEO auditą galime planuoti, kokios SEO paslaugos Jums bus reikalingos toliau. Remdamiesi atlikta analize sudarome strateginį veiksmų planą, kuris padės iškilti paieškoje ir sulaukti daugiau potencialių klientų svetainėje.

Kodėl verta rinktis „Tandemum“?

Kuriame ne paprastas interneto svetaines, o PARDAVIMO ĮRANKIUS. Tokius, kurie padeda Jums skatinti pardavimus ir didinti pelną.

„Tandemum“ komandą sudaro įvairių sričių profesionalai: programuotojai, dizaineriai, marketingo ir SEO specialistai. Todėl klientams galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą.

Taip pat turime patikimus partnerius, kurie gali atlikti verslo marketingo auditą bei padėti optimizuoti pardavimų procesą. Būtent todėl klientams galime pasiūlyti sprendimą nuo strategijos sudarymo iki visiško jos išpildymo – nuo A iki Z.

„Tandemum“ taip pat yra klasterio „Blaster“ narys, kuris apjungia daugiau nei 300 IT pasaulio profesionalų.

  Susisiekite su profesionalais

  Vytautas Narbutas Tandemum

  Vytautas Narbutas

  VADOVAS


   Susisiekite su profesionalais

   Vytautas Narbutas Tandemum

   Vytautas Narbutas

   VADOVAS