Skaitmeninė reklama

Patraukite savo kliento akį internete

Skaitmeninė reklama internete – vienas populiariausių šaltinių, atvedančių lankytojus į jūsų svetainę, kur juos galite paversti savo klientais.

Mūsų komanda padės jūsų verslui tapti geriau matomu „Google“ ir kituose populiariausiuose paieškos varikliuose bei socialiniuose tinkluose. Sukursime konkrečiais duomenimis grįstas reklamos kampanijas, kurias nuolat tobulinsime ir optimizuosime, kad jūsų biudžetas būtų išnaudojamas efektyviausiai.

GOOGLE ADS REKLAMA

„Google“ jau tapo kasdienės kalbos žodžiu tiek jums, tiek jūsų klientams. Būkite matomi ten, kur klientai ieško jūsų paslaugų. „Google“ reklamos gali būti pasitelkiamos norint padidinti srautą į jūsų svetainę, suaktyvinti pardavimus ar generuoti vartotojų užklausas.

„FACEBOOK“ REKLAMA

„Facebook“ kasdien sugeneruoja šimtus kartų daugiau informacijos nei būtų įmanoma perskaityti, todėl efektyviai čia reklamuotis – sudėtingas iššūkis. Vis tik, mūsų turimos žinios gali jums padėti būti išgirstam savo tikslinio vartotojo ir efektyviausiai išnaudoti turimą biudžetą.

REMARKETINGAS

Nepaleiskite jumis jau susidomėjusių lankytojų. Didelė dalis vartotojų palieka puslapį ne todėl, kad jiems nebūtų įdomios paslaugos – tiesiog kažkas kitas patraukia jų dėmesį. Teisingai sukurta persekiojanti reklama suteiks jums progą priminti apie save lankytojui ir dar kartą paskatinti pardavimą.

  Susisiekite su profesionalais

  Vytautas Narbutas Tandemum

  Vytautas Narbutas

  VADOVAS


   Susisiekite su profesionalais

   Vytautas Narbutas Tandemum

   Vytautas Narbutas

   VADOVAS