„Sylius“ –
neribotas elektroninės parduotuvės kūrimas

Jūs jau turite internetinę parduotuvę, tačiau nesate ja patenkinti? Siūlome Jums itin modernų, ribų neturintį sprendimą – „Sylius“ platformą.

Šis įrankis prisitaikys prie jūsų verslo, o ne atvirkščiai. El. parduotuvės kūrimas ir valdymas taps paprastas, tačiau itin modernus. Galėsite laisvai plėsti produkcijos kiekį, optimizuoti svetainę kitoms šalims, sujungti parduotuvę su įvairiomis verslo valdymo sistemomis (ERP, PIM CRM). O svarbiausia – pasiekti, kad vartotojui jūsų svetainėje būtų itin patogu apsipirkti ir jis sugrįžtų dar ne kartą!

Paslauga skirta vidutinio dydžio ir didelėms internetinėms parduotuvėms.

Jūsų svajonių internetinė parduotuvė

Pažymėkite, kokio funkcionalumo elektroninės parduotuvės pageidautumėte ir mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą su konkrečia kaina.

Jūsų sena svetainė 🙁

 • Ribotas produktų kiekis;
 • Ribotas funkcionalumas;
 • Lėta;
 • Neintegruota su verslo valdymo sistemomis;
 • Nepritaikyta kitiems išmaniesiems įrenginiams;
 • Keblus atsiskaitymas;
 • Neintegruota su socialiniais tinklais.

El. parduotuvės kūrimas su „Sylius“

 • Pritaikyta vidutinio dydžio ir itin didelėms internetinėms parduotuvėms;
 • Beribės modifikacijos ir pritaikymas prie Jūsų verslo poreikių;
 • Itin greitas veikimas ir prisitaikantis dizainas visuose išmaniuosiuose įrenginiuose;
 • Sklandi integracija su kitomis verslo valdymo sistemomis (CRM, PIM, ERP, buhalterinės apskaitos sistemomis);
 • Pritaikyta patogioms mokėjimo sistemoms („Paypal“, „Mollie“);
 • Omnichanel – klientui leidžiama su Jumis bendrauti per įvairius kanalus (el. laiškus, „Facebook’ą“, sms ar kitur). O jūs visus pokalbius matote vienoje sistemoje;
 • Integruota su socialiniais tinklais;
 • Lengvas ir itin platus valdymas parduotuvės administratoriui.

Kodėl el. parduotuvės kūrimas turėtų būti atliktas būtent su „Sylius“?

Jums reikia unikalaus funkcionalumo arba integracijų su kitomis verslo valdymo sistemomis, trūksta greičio? Tuomet el. parduotuvės kūrimas Jums turėtų būti atliktas su „Sylius“.

„Sylius“ yra aukšto funkcionalumo internetinių parduotuvių kūrimo platforma. Iš kitų internetinių parduotuvių sistemų (tokių, kaip Shopify, Shopware, PrestaShop) „SYLIUS“ išsiskiria savo beribiu funkcionalumu, greičiu bei itin plačiomis integracijos galimybėmis.

Tad jei turite internetinę parduotuvę, kuri netenkina Jūsų poreikių, kreipkitės į „Tandemum“. El. parduotuvės kūrimas Jums bus atliktas itin profesionaliai!

Kodėl verta rinktis „Tandemum“?

Kuriame ne paprastas interneto svetaines, o PARDAVIMO ĮRANKIUS. Tokius, kurie padeda Jums skatinti pardavimus ir didinti pelną.

„Tandemum“ komandą sudaro įvairių sričių profesionalai: programuotojai, dizaineriai, marketingo ir SEO specialistai. Todėl klientams galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą.

Nuo ko turėtų prasidėti el. parduotuvės kūrimas?

1. ANALIZĖ, PLANAVIMAS IR STRATEGIJA

Visų pirma, mes išanalizuosime Jūsų turimą internetinę parduotuvę. Išsiaiškinsime trūkumus, Jūsų poreikius naujai parduotuvei. Paaiškinsime, kaip bėdas gali padėti išspręsti „Sylius“ sistema.

Tuomet išsikelsime aiškius tikslus, paruošime techninę užduotį. Viską aptarę su Jumis, perduosime darbą dizaineriams ir programuotojams.

2. FUNKCIONALUMAS

Jeigu Jums nebeužtenka turimos el. parduotuvės funkcionalumo arba norite susikurti itin modernią ir patogią naują parduotuvę – „Sylius“ puiki išeitis!

Turėsite platformą, kurios funkcionalumas neribotas. Galite suplanuoti, kaip turėtų veikti jūsų internetinė parduotuvė. Ir „Sylius“ pasiūlys Jums dar daugiau nei tikėsitės.

3. IŠSKIRTINIO DIZAINO PROJEKTAVIMAS

Turbūt žinote, kaip svarbu patrauklus, pirkti skatinantis dizainas. Ir kaip svarbu, kad jis prisitaikytų prie įvairių išmaniųjų įrenginių: kompiuterio, planšetės, telefono.

Dar niekada el. parduotuvės kūrimas nebuvo toks paprastas ir kartu modernus. Su „Sylius“ Jums bus sukurtas unikalus, išskirtinis, vartotoją pirkti skatinantis dizainas.

4. PALEIDIMAS

Užtikrinsime sklandų duomenų perkėlimą iš senos sistemos į naują. Migruojant užtikrinsime, kad nenutrūktų esami veiklos procesai.

Paleidę sistemą ją kruopščiai patikrinsime, išbandysime. Sužiūrėsime, ar tinkamai veikia kitų sistemų integracijos. Ir tik tuomet atiduosime raktus nuo naujųjų namų Jums.

5. PRIEŽIŪRA

Dažna internetinių parduotuvių bėda ta, kad valdyti ir jas koreguoti gali tik programuotojai. „Sylius“ siūlo parduotuvės administratoriui lengvą ir daug sričių apimantį valdymą.

Jums nereikės kreiptis į programuotoją norint pataisyti tekstą ar įkelti naują nuotrauką. Lengvai valdysite savo el. Parduotuvę!

Darbai

  Susisiekite su profesionalais

  Vytautas Narbutas Tandemum

  Vytautas Narbutas

  VADOVAS


   Susisiekite su profesionalais

   Vytautas Narbutas Tandemum

   Vytautas Narbutas

   VADOVAS