Elektroninių parduotuvių kūrimas

Efektyvus elektroninių parduotuvių kūrimas: sukursime Jums funkcionalią bei intuityvią internetinę parduotuvę, kuri skatins vartotojus pirkti.

VERTĖ JUMS: kuriame ne tik elektronines parduotuves, o PARDAVIMŲ ĮRANKĮ.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kaip vyksta elektroninių parduotuvių kūrimas?

ANALIZĖ IR PLANAVIMAS

Kaip ir kiekvienas svarbus darbas, elektroninių parduotuvių kūrimas prasideda nuo planavimo. Nors kalbame apie kūrybą, tai nėra meninis procesas – jis pagrįstas išsikeltais tikslais ir poreikių analize. Norint užtikrinti, kad svetainė atneštų didžiausią galimą naudą, svarbu įvertinti tikslus ir apžvelgti jūsų srities konkurencinį lauką. Šiame etape drauge geriame daug kavos ir diskutuojame su jumis, stengiamės užčiuopti esminius jūsų verslo poreikius ir parengti atitinkamą strategiją.

Atlikus Jūsų verslo analizę, elektroninių parduotuvių kūrimas pradedamas nuo SEO paslaugų. Atrenkame pagrindinius raktažodžius, kuriais vėliau pavadinsime svetainės kategorijas, prekes, kuriuos naudosime tekstuose bei Meta įrašuose.

UNIKALAUS DIZAINO PROJEKTAVIMAS

Nors visi mėgstame akiai patrauklias interneto svetaines, tai dar nėra viskas. Dizaino projektavimas yra gerokai daugiau nei tik gražių elementų išdėstymas puslapyje. Pagrindinė internetinių svetainių varomoji jėga – turinys. Tinkamas informacijos pateikimas intuityvioje elektroninėje parduotuvėje skatina lankytojus atlikti norimus veiksmus ir padeda jums generuoti pardavimus. Šiame žingsnyje mūsų dizainerių komanda sukuria ir pristato pirminį el. parduotuvės dizainą, pritaikytą specialiai jūsų verslui ir parduodamoms prekėms.

PROFESIONALUS PROGRAMAVIMAS

El. parduotuvė turi ne tik atrodyti patraukliai, bet ir būti profesionaliai suprogramuota. Naudodami naujausius technologinius sprendimus bei geriausias praktikas užtikrinsime, kad jūsų parduotuvė veiktų greitai, apsipirkti joje būtų paprasta ir saugu, o užsakymus valdyti lengva. Šiame etape mūsų programuotojų komanda pradeda kalbėti nesuprantamais žodžiais ir rašyti neegzistuojančiomis kalbomis, kol galiausiai dizainas virsta puikiai funkcionuojančiu produktu.

TESTAVIMAS IR PALEIDIMAS

Paskutiniame etape paruošta ir funkcionuojanti el. parduotuvės versija pristatoma klientui, realiai išbandomos visos funkcijos ir trečiųjų šalių integracijos. Galiausiai, atiduodame raktą nuo jūsų naujųjų namų internete.

REKLAMA IR SEO PASLAUGOS

Tam, kad po svetainės paleidimo galėtumėte džiaugtis augančiu lankytojų bei pirkėjų srautu, mes jums galime pasiūlyti:

SEO bei skaitmeninės reklamos paslaugas pasinaudojant įvairiais kanalais, leidžiančiais pasiekti didelius kiekius potencialių klientų. Tokiais kaip, „Google Ads“ (anksčiau žinomą kaip „Google Adwords“), „Facebook“, „Microsoft“ („Bing Ads“), „LinkedIn Ads“ ir kt.

Kodėl verta rinktis „Tandemum“?

5-eri sėkmingos veiklos metai.

Daugiau nei 100 laimingų klientų.

„Tandemum“ komandą sudaro įvairių sričių profesionalai: programuotojai, dizaineriai, marketingo ir SEO specialistai. Todėl klientams galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą.

Dirbdami tandeme su savo klientais ilgainiui ištobulinome efektyvų ir abiems pusėms patogų darbų eigos modelį. Elektroninių svetainių kūrimas jums bus be papildomų rūpesčių ar įtampos. Tikime, kad kiekvienas naujas projektas jums pirmiausia turėtų tapti maža švente, o ne galvos skausmu.

„Tandemum“ taip pat yra klasterio „Blaster“ narys, kuris apjungia daugiau nei 300 IT pasaulio profesionalų.

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir vystymas

Dalinamės patarimais, ko reiktų nepamiršti, kuriant el. parduotuvę internete.
 • Draugiška vartotojui

Kurdami el. parduotuvę, pirmiausiai turite galvoti apie savo būsimus klientus. Svetainė jiems turi būti patogi valdyti. tarkim, jei parduodate daug įvairių kategorijų prekių – reiktų pagalvoti apie išsamų filtrą. Taip reikiamą prekę vartotojas ras greičiau.

Taip labai svarbus svetainės dizainas, jos stilius. Kurkite ne tik patrauklią, bet ir skatinančią veikti svetainę. Ar susimąstėte, kodėl dauguma mygtukų „Pirkti“ yra kuriami raudona spalva. Ogi tam, kad paskatintų jus tą mygtuką paspausti. Raudona spalva labai gerai atkreipia dėmesį ir tą mygtuką mes norime pačiupti lyg prisirpusią uogą. Tad svetainės dizainas turėtų būti ne tik gražus pažiūrėti, bet ir padėti skatinti pardavimus.

Internetinių parduotuvių kūrimas neapsieina be mūsų dizainerių komandos. Jie puikiausiai išmano, kaip sukurti unikalų, patrauklų, patogų ir skatinantį veikti tinklalapio dizainą. Skiriame tam išties daug dėmesio!

 • Optimizuota įvairiems įrenginiams

Jūsų svetainės dizainas taip pat turi būti lengvai prisitaikantis. Tai reiškia, kad nesvarbu su kokiu prietaisu (kompiuteriu, mobiliuoju telefonu ar planšete) jūsų svetainę atsidarys klientas – ji turi prisitaikyti ir būti lengvai valdoma.

2021 metai – tai toks laikas, kuomet dvigubai daugiau pasaulio gyventojų internetą pasiekia per mobiliuosius telefonus nei per kompiuterius. Tad svetainės optimizavimas visiems išmaniesiems įrenginiams yra labai tiesiogiai susijęs su pardavimais ir pelnu.

Elektroninių parduotuvių kūrimas labai atsakingas darbas! Mes siekiame, kad mūsų klientai būtų konkurencingi, todėl labai atsakingai renkamės turinio valdymo sistemą (kuri leistų svetainę optimizuoti mobiliesiems įrenginiams) bei visada kuriame prisitaikantį dizainą.

 • Greitai užsikraunanti

„Google“ rekomenduoja, kad interneto svetainė turėtų užsikrauti ne ilgiau nei per 3 sekundes. O optimaliausia, kai turinys įsikelia per 1 sekundę! Iš ilgiau besikraunančių svetainių „Google“ atima taškų ir paieškoje nuleidžia žemyn. O tai reiškia, kad jūsų svetainės gali neberasti dalis vartotojų ir neįsigyti jūsų paslaugų ar prekių.

Norint, kad svetainė būtų greita, reiktų jos neperkrauti paveiksliukais, video įrašais bei tekstu. Visko turi būti tiksliai tiek, kiek reikia vartotojui – ne per mažai ir ne per daug.

 • Patogi atsiskaityti

Internetinėje parduotuvėje turėtų būti patogu atsiskaityti. Labai gerai, jei yra sukurtas tiesioginis atsiskaitymas. Tuomet klientui nereikia atskirai jungtis prie banko. Jei rinksitės mokėjimo platformą – apgalvokite „Paypal“ arba „Paysera“. Daug žmonių jau turi paskyras šiose platformose – tad asmeninė informacija bei kortelės duomenys užsipildys automatiškai. Apsipirkimas bus greitesnis ir patogesnis – klientas norės ir vėl sugrįžti pas jus!

 • Sujungta su socialiniais tinklais

Socialinių tinkle įskiepiai visų pirma yra būtini tam, kad klientas galėtų greitai ir patogiai su jumis susisiekti. „Messenger“, „Instagram“ bei „WhatsApp“ yra vienos populiariausių programėlių, padėsiančių patogiai bendrauti su klientais.

Svetainės sujungimas su socialiniais tinklais gali padėti lengviau pasiekti tikslinius klientus. Pavyzdžiui, „Facebook“ siūlo paslaugą – reklamos rodymą tiems asmenims, kurie lankėsi jūsų svetainėje ir kažką nusipirko arba nebaigė pirkti. Taip pat tiems, kurie ieškojo panašių prekių internete.

 • Integruota su verslo valdymo sistemomis

Turite ar planuojate turėti itin daug prekių talpinančią internetinę parduotuvę? Tuomet jums vertėtų pagalvoti apie sistemą, kuri būtų integruota su kitomis verslo valdymo sistemomis. Pavyzdžiui, CRM, PIM, ERP ir kitomis. Integracija sutaupys daug brangaus jūsų laiko ir padės verslą valdyti optimaliai. Nuolat po ranka turėsite visus duomenis, galėsite juos lengvai analizuoti ir daryti sprendimus.

 • Elektroninių parduotuvių kūrimas pagal geriausias SEO praktikas

Išties visų elektroninių parduotuvių kūrimas turėtų prasidėti nuo SEO. Pirmiausiai – nuo raktažodžių tyrimo ir atrankos. Štai, pavyzdžiui, raktažodžio „moterų batai“ „Google“ paieškoje ieško tik apie 10 žmonių per mėnesį. O raktažodžio „batai moterims“ – net 1600 žmonių per mėnesį. Raktažodis „batai moterims yra ženkliai populiaresnis – tad vertėtų rinktis jį.

Pasirinkę populiarų raktažodį ir juo pavadinę svetainės kategoriją, panaudoję tą raktažodį tekstuose bei meta įrašuose – greičiau iškilsite „Google“ paieškoje į viršų. Taip jūsų svetainę pagal populiarų raktažodį suras daugiau potencialių klientų.

„Tandemum“ komandos atliekamas el. parduotuvių kūrimas taip pat pradedamas nuo SEO. Turime SEO specialistų komandą, kurią įtraukiame jau į patį pirmąjį svetainės planavimo etapą.

Darbai

  Susisiekite su profesionalais

  Laurynas Norbontas

  PARDAVIMŲ VADOVAS

  Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.

   Susisiekite su profesionalais

   Laurynas Norbontas

   PARDAVIMŲ VADOVAS

   Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.