Elektroninių parduotuvių kūrimas

Patogus ir efektyvus vartotojo apsipirkimas – raktas į verslo sėkmę

Patogi ir vartotojui draugiška aplinka, personalizuoti prekių pasiūlymai, šiuolaikiškas dizainas – tokioje parduotuvėje apsipirkęs klientas jūsų verslui atneša didžiausią naudą. Sukursime lengvai valdomą el. parduotuvę, į kurią pirkėjai norės sugrįžti.

Dirbdami tandeme su savo klientais ilgainiui ištobulinome efektyvų ir abiems pusėms patogų darbų eigos modelį, kuris leis jums turėti naują internetinę parduotuvę be papildomų rūpesčių ar įtampos. Tikime, kad kiekvienas naujas projektas jums pirmiausia turėtų tapti maža švente, o ne galvos skausmu.

PLANAVIMAS

Kaip ir kiekvienas svarbus darbas, el. parduotuvės kūrimas prasideda nuo planavimo. Nors kalbame apie kūrybą, tai nėra meninis procesas – jis pagrįstas išsikeltais tikslais ir poreikių analize. Norint sėkmingai įvertinti jūsų verslo tikslus ir užtikrinti, kad svetainė atneštų didžiausią galimą naudą, svarbu pamatuoti tikslus ir apžvelgti jūsų srities konkurencinį lauką. Šiame etape drauge geriame daug kavos ir diskutuojame su jumis, stengiamės užčiuopti esminius jūsų verslo poreikius ir parengti atitinkamą strategiją.

PROJEKTAVIMAS

Nors visi mėgstame akiai patrauklias interneto svetaines, tai dar nėra viskas. Dizaino projektavimas yra gerokai daugiau nei tik gražių elementų išdėstymas puslapyje. Pagrindinė internetinių puslapių varomoji jėga – turinys. Tinkamas informacijos pateikimas intuityvioje elektroninė parduotuvėje skatina lankytojus atlikti norimus veiksmus ir padeda jums generuoti pardavimus. Šiame žingsnyje mūsų dizainerių komanda sukuria ir pristato pirminį el. parduotuvės vaizdą, pritaikytą specialiai jūsų verslui ir parduodamoms prekėms.

PROGRAMAVIMAS

El. parduotuvė turi ne tik atrodyti patraukliai, bet ir būti gerai suprogramuota. Naudodami naujausius technologinius sprendimus ir technologijas užtikrinsime, kad jūsų parduotuvė veiktų greitai, apsipirkti joje būtų paprasta ir saugu, o užsakymus valdyti lengva. Šiame etape mūsų programuotojų komanda pradeda kalbėti nesuprantamais žodžius ir rašyti neegzistuojančiomis kalbomis, kol galiausiai dizainas virsta puikiai funkcionuojančiu produktu.

TESTAVIMAS IR PALEIDIMAS

Paskutiniame etape paruošta ir funkcionuojanti el. parduotuvės versija pristatoma klientui, realiai išbandomos visos funkcijos ir trečiųjų šalių integracijos. Galiausiai, atiduodame raktą nuo jūsų naujųjų namų internete.

Darbai

  Susisiekite su profesionalais

  Laurynas Norbontas

  PARDAVIMŲ VADOVAS

  Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.

   Susisiekite su profesionalais

   Laurynas Norbontas

   PARDAVIMŲ VADOVAS

   Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.