Galvoji apie karjeros pokyčius? Patikrink atviras pozicijas 🙌

Individualūs skaitmeniniai sprendimai

Kuriame naujus sėkmės standartus

Parodykite savo veiklos horizontus, o mes sumodeliuosime lanksčią platformą, kuri perkels jūsų e-verslo valdymo patirtį į naują žaidimo lygį – ten, kur procesai sukasi paprastai ir sklandžiai.

Rezervuokime laiką jūsų idėjai

Mus įkvepia dideli tikslai ir nestandartinis mąstymas. Kai verslo poreikiai peržengia šablonus ir universalių įrankių ribas – mes kuriame unikalų sprendimą. Individualūs programinės įrangos sprendimai leidžia gerokai greičiau ir patogiau pasiekti ambicingus tikslus ir suformuoti cutting-edge pasiūlymą vartotojui. Išskirtiniai funkcionalumai – tai jūsų šansas konkurencinėje kovoje, kurio negalima praleisti. Nestandartinė mobilioji aplikacija, web sprendimas ar verslo procesų valdymo platforma – kad ir ko prireiktų – mes žinome būdus, kaip jūsų projektą perkelti į kitą žaidimo lygį.

Unikalūs sprendimai nebūtinai turi būti sudėtingi

Techninė nuovoka ir aiškus procesas – tai raktai į sėkmę

Analizė

Pirmiausia įsigiliname į kliento veiklos specifiką, kasdienius procesus, ypač – į sudėtingas ir nepatogias vietas, įvertiname konkurencinę aplinką ir rinkos tendencijas. Tai padeda suformuluoti konkrečius ir išmatuojamus tikslus, įvertinti esminius poreikius ir jų pagrindu parengti projekto vystymo strategiją.

Projektavimas

IT architektų komanda imasi kurti projekto loginės struktūros schemą. Šiame logikos žemėlapyje kiekvienas elementas (serveriai, duomenų bazės, kibernetinės saugos sprendimai ir pan.) turi aiškią paskirtį ir formalius reikalavimus. Tam verta skirti laiko ir pastangų, nes tiksli techninė užduotis yra tvirtas projekto pamatas.

Dizainas

Dizaino specialistų ir UX/UI analitikų komanda pradeda kurti unikalų ir kryptingą projekto dizainą. Tai dinamiškas procesas, turintis savas taisykles ir metodikas. Kiekviena spalva, šriftas, funkcionalumą kuriantis mygtukas ar turinio vizualas turi aiškią priežastį – estetika pirmiausia privalo būti efektyvi.

Programavimas

Naudodami pažangius techninius įrankius programinio kodo meistrai pradeda intensyvų darbą su serveriais ir duomenų bazėmis. Dizainas taip pat virsta kodu, o vizualioji sistemos dalis tobulinama pikselių tikslumu. Jie kalba nesuprantamais žodžiais tol, kol  planai ir schemos tampa dinamiška sistema. Šio etapo tikslas – padaryti viską, kad sistema veiktų optimaliai ir užtikrintai.

Testavimas

Stojame į mūšį dėl kokybės – pradedamas atidus ir preciziškas rezultato tyrinėjimas. Testuotojai, ieškodami galimų sistemos spragų, tikrina sistemos funkcijas ir integracijas, praktiškai išbando dešimtis nestandartinių scenarijų ir vertina, kaip sistema susitvarkys su šturmu. Jų atidus žvilgsnis randa net ir smulkiausius bug’us. Juk kompromisų dėl kokybės nėra.

Paleidimas

Sistema pradeda funkcionuoti realiomis sąlygomis – ten, kur duomenų srautai ir nepertraukiami procesai. Atsakingas momentas, todėl atidžiai stebime ir fiksuojame sistemos veikimo parametrus. Prireikus – koreguojame ir tobuliname, kol gauname rezultatą, kuriuo galime didžiuotis.

Palaikymas

Visos sistemos reikalauja priežiūros, todėl stebime techninę būklę ir našumą, vykdome reguliarius atnaujinimus. Verslui augant, pasiūlysime savalaikius adaptacijos veiksmus, sukursime ir integruosime papildomus funkcionalumus ir optimizuosime programinį kodą.

Technologijos:

React
Vue.js
Laravel
PHP
Symfony
Flutter
Kotlin
REST API
Swift

Susisiekite su mumis

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder