Galvoji apie karjeros pokyčius? Patikrink atviras pozicijas 🙌

E. komercijos projektai

Suprantame, kas svarbu ateities verslui

Parodykite savo veiklos horizontus, o mes sumodeliuosime lanksčią platformą, kuri perkels jūsų e-verslo valdymo patirtį į naują žaidimo lygį – ten, kur procesai sukasi paprastai ir sklandžiai.

Rezervuokime laiką jūsų idėjai

Elektroninė komercija – tai naujas verslo formas kuriantis įrankis, kurio pagrindinis variklis – internetas. Atsižvelgdami į konkrečius verslo poreikius, e. komercijos projektuose taikome tik patikrintus techninius sprendimus. Kuo patogesnis valdymo ir priežiūros procesas, tuo daugiau energijos mūsų klientai gali skirti verslo plėtrai. Dirbame su pasaulyje pirmaujančiomis platformomis – WooCommerce ir Sylius. Lengvas valdymas, platus funkcionalumas, paslaugų integracijos ir stebinančios skaitmeninio dizaino galimybės – su mūsų komandos pagalba visa tai e. komercijos projektus perkelia į naują kokybės lygį.

Efektyvūs sprendimai nebūtinai turi būti sudėtingi

Techninė nuovoka ir aiškus procesas – tai raktai į sėkmę

Analizė

Projekto starte kartu su klientu išmatuojame jo verslo tikslus ir atidžiai tyrinėjame konkurentų zoną. Tai padeda tiksliai įvertinti esminius poreikius, numatyti galimybes ir sudėlioti e. komercijos projekto strategijos veiksmų seką.

Projektavimas

IT architektų komanda imasi kurti projekto loginės struktūros schemą. Šiame logikos žemėlapyje kiekvienas elementas (serveriai, duomenų bazės, kibernetinės saugos sprendimai ir pan.) turi aiškią paskirtį ir formalius reikalavimus. Tam verta skirti laiko ir pastangų, nes tiksli techninė užduotis yra tvirtas viso projekto pamatas.

Dizainas

Dizaino specialistų ir UX/UI analitikų komanda pradeda kurti unikalų ir kryptingą projekto dizainą. Tai dinamiškas procesas, turintis savas taisykles ir metodikas. Kiekviena spalva, šriftas, funkcionalumą kuriantis mygtukas ar turinio vizualas turi aiškią priežastį, nes web estetika pirmiausia privalo būti efektyvi. Šio etapo tikslas – sukurti prasmingą ir rezultatyvią vartotojo patirtį.

Programavimas

Naudodami pažangius techninius įrankius programinio kodo meistrai pradeda intensyvų darbą su serveriais ir duomenų bazėmis. Dizainas taip pat paverčiamas kodu, o vizualioji sistemos dalis tobulinama pikselių tikslumu. Jie kalba nesuprantamais žodžiais tol, kol planai ir schemos tampa dinamiška sistema. Šio etapo tikslas – padaryti viską, kad sistema veiktų optimaliai ir užtikrintai.

Testavimas

Stojame į mūšį dėl kokybės – pradedamas atidus ir preciziškas rezultato tyrinėjimas. Testuotojai, ieškodami galimų sistemos spragų, tikrina sistemos funkcijas ir integracijas, praktiškai išbando dešimtis nestandartinių scenarijų ir vertina, kaip sistema susitvarkys su šturmu. Jų atidus žvilgsnis randa net ir smulkiausias klaidas. Juk kompromisų dėl kokybės nėra.

Paleidimas

E. komercijos projekto rezultatas išeina į tiesioginį eterį. Smagus jausmas ir atsakingas momentas, todėl atidžiai stebime ir fiksuojame sistemos veikimo kokybinius parametrus. Prireikus – koreguojame ir tobuliname, kol sukuriame komfortiškus jūsų verslo namus internete.

Palaikymas

Namais reikia rūpintis, todėl atidžiai stebime sistemos techninę būklę ir našumą, vykdome atnaujinimus. Verslui augant, pasiūlysime reikalingus adaptacijos veiksmus, sukursime ir integruosime papildomus funkcionalumus ir optimizuosime programinį kodą.

Technologijos:

WooCommerce
WordPress
Sylius
PHP
REST API
React
Symfony

Susisiekite su mumis

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder