Galvoji apie karjeros pokyčius? Patikrink atviras pozicijas 🙌

Mūsų komandos įžvalgosnaujienospatarimai

Skaityti daugiau
GA4 duomenų statistika

Laikas migruoti į GA4 – ar jau pasirūpinote savo duomenimis?

Bene populiariausią nemokamą skaitmeninių duomenų analizės įrankį Google Universal Analytics keičia nauja, daug pranašesnė Google Analytics 4 versija. Šis pokytis reikalauja kiekvieno verslo dėmesio ir tinkamo pasiruošimo duomenų migracijai.

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau

Gaukite paramą, padengiančią iki 50 % elektroninės parduotuvės kūrimo ar atnaujinimo išlaidų

Planuojate kurti naują elektroninę svetainę arba atnaujinti jau esamą? Jei taip – šis laikas pats tinkamiausias. Tandemum komanda, padės jūsų verslą perkelti į skaitmeninį lygį, o ES finansuos iki pusės projekto išlaidų!

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau

Kai nepakanka žodžių, pasitelkiame spalvas!

Ar kada susimastėte kaip spalvos veikia jūsų klientus ar jus pačius?  Ar jos parenkamos atsitiktinai, o gal kažkur slypi žinutė?

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau

Kaip tinkamai parinkti raktažodžiai padidina jūsų svetainės konversijas?

Gerai parinkti raktažodžiai - sėkmingos SEO strategijos pagrindas. Jie ne tik padeda pasiekti didesnį srautą į jūsų svetainę, bet ir padidina konversijos galimybes.

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau

Kodėl jums reikalingas SEO auditas?

Mažas kasmėnesinis srautas – pažįstama situacija? Nesvarbu, jūsų įmonės svetainė sukurta seniau, ar ką tik iškepta – dažnai pasitaikanti situacija yra netenkinantis lankytojų / užklausų / užsakymų srautas.

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau

UX dizainas ir svetainės efektyvumas: kaip tai susiję?

Kas svarbiau: produktas ar patirtis? Marketingistai jau seniai kalba apie vartotojo patirties įtaką pardavimams. Juk būtent patirties kokybe šiandien yra matuojama klientų meilė jūsų prekės ženklui.

Skaityti daugiau