Galvoji apie karjeros pokyčius? Patikrink atviras pozicijas 🙌

Mūsų komandos įžvalgosnaujienospatarimai

Skaityti daugiau
SEO auditas

TOP 8 SEO įrankiai

SEO optimizacija yra esminė skaitmeninės rinkodaros priemonė. Kuriantys elektroninį verslą patvirtins, jog internetinė svetainė be SEO strategijos rezultatų puslapyje pasimeta kaip adata šieno kupetoje, kuri ilgainiui tik auga ir plečiasi.

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Techninis SEO - auditas

Techninis SEO – kas tai?

Techninis SEO – tai vienas iš internetinės svetainės optimizacijos procesų, kurio metu panaikinamos ir išsprendžiamos klaidos, tam, kad Google robotai ir vartotojai galėtų sklandžiai keliauti jūsų svetaine ir pasiekti jos turinį.

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
UX UI dizainas

Kaip Figma padeda pasiekti e. verslo tikslus?

Figma suteikia galimybę patogiai kurti ir bendradarbiauti su kitais kūrėjais ir klientais realiu laiku – o tai būtinybė kiekvienam UX / UI dizaineriui.

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Vidinis SEO procesas

Vidinis SEO – kas tai?

Vidinis SEO – tai vidinės internetinės svetainės dalies optimizacija, kurios metu tobulinamas jos turinys, nuorodų sąsajos bei unikalumas, siekiant iškilti paieškos sistemų rezultatuose bei nutiesti kelius potencialiems svetainės lankytojams.

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Internetinės svetainės kūrimas

Šabloninė ar individualiais sprendimais paremta internetinė svetainė?

Kuriant e. parduotuvę ar internetinę svetainę galimi variantai yra du – pirkti jau paruoštą šabloninę svetainę arba kreiptis į IT sprendimų įmonę kuriant jūsų poreikiams pritaikytą tinklalapį.

Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
IT sprendimai

Kaip pasirinkti IT partnerį?

Ieškant inovatyvių sprendimų savo e. verslo augimui, verta „užtrukti“ su paieškomis ir įsivertinti esminius kriterijus, padėsiančius išsirinkti jūsų projektui tinkamiausią IT partnerį.

Skaityti daugiau