Galvoji apie karjeros pokyčius? Patikrink atviras pozicijas 🙌

Idialogue.lt: nuolatinis mentorystės platformos augimas

Palaikymas Programavimas Projektų valdymas Testavimas
idialogue svetainės dizainas

Projekto dėmesio centre

Vystomi funkcionalumai ir nuolatinė sistemos plėtra

Sklandus ir saugus sistemos veikimas 24/7

Mentorystės super galia

Pasaulyje yra ženkliai per daug nepanaudoto žmonių potencialo – 49 proc. dirbančiųjų ieško savo pašaukimo, kita dalis nesiryžta tuo pašaukimu sekti, o dar kitiems trūksta žinių ir palaikymo potencialui realizuoti. Tradiciniai metodai iš kursų, mokymų ir profesinės informacijos šaltinių yra naudingi, tačiau riboti. Tuo tarpu mentorystė yra vienas efektyviausių būdų kurti ryšį su bendraminčiais, ieškoti profesinio įkvėpimo ir tobulinti savo įgūdžius greitai kintančioje aplinkoje. Šios idėjos pagrindu yra vystoma Idialogue – atvira, nemokama ir be pertraukų veikianti karjeros mentorystės platforma. Jos pagalba suvedami skirtingos patirties, bet panašių interesų žmonės. Viskas tam, kad būtų lengviau rasti palaikymą, kurio reikia, norint tapti dar geresne profesinio savęs versija.

Geros karmos projektas

Kartais nutinka, kad sukūrus sistemą, užsakovas lieka vienas – su virtualiais serveriais, duomenų bazėmis, aplikacijomis ir integracijomis. O kur dar nauji funkcionalumai, kurie augant projekto mastui, negali laukti eilėje? Tokiame šurmulyje mes sutikome Idialogue komandą, kuriai reikėjo stipraus techninio užnugario. Perėmę web sistemos priežiūros ir palaikymo darbus, analizavome viską – nuo sistemos veikimo principų iki projekto ateities vizijos. Darėme tai tol, kol nebeliko neatsakytų klausimų ir buvome pasirengę daryti reikalingus techninius ėjimus. Idialogue – tai projektas, kuris jau daugiau nei 3 metus praturtina mus emociškai. Idėja, kuri nuo pirmo susitikimo buvo labai artima Tandemum komandoje taikomiems principams ir tapo prasminga ilgalaikio projekto ašimi.

Techniniai užkulisiai

Iššūkiai, kuriuos pasitikome:

Nuolatinė sistemos plėtra. Esame atsakingi už naujų platformos funkcijų diegimą ir esamų priežiūrą. Veikiame kaip kompetencijų centras, kuris padeda projekto vystytojams validuoti idėjas ir pasirinkti tinkamiausius ėjimus jų techniniam išpildymui. Mes tikime, kad pokyčiai gali gimti tik esant platesniam dialogui – dirbant išvien su partneriu ir klausantis jo vartotojų. Esame orientuoti į sklandžią vartotojo patirtį ir komfortą. Mentorystės platformos turinys kuria pasitikėjimą, galimybes bendrauti ir daryti dalykus kartu. Apgalvoti vartotojo patirties dizaino sprendimai padeda sukurti skaitmeninius sąlyčio taškus ir autentiškus ryšius, kurie yra mentorystės idėjos pagrindas.

Komunikacija skaitmeniniame formate. Mentorystės platforma nėra statiškas web projektas. Tai – dinamiška komunikacijos erdvė, kuriai keliami aukšti kokybės ir saugumo standartai. Nuo edukacinio turinio iki vidinės bendruomenės duomenų bazės. Vykdydami nuolatinę infrastruktūros priežiūrą, remiamės proaktyvumo principu. Viskas tam, kad bendravimas ir virtualus mentorystės proceso organizavimas būtų sklandus ir paprastas.

Technologijos:

Laravel
PHP

Atnaujinkite savo verslą naudodami pažangiausius IT sprendimus

Su mūsų draugiška ir kompetentinga komanda jums daugiau niekada nereikės jaudintis dėl techninių problemų. Leiskite mums padėti jums išnaudoti visas jūsų verslo galimybes.