SEO paslaugos

Kas yra SEO paslaugos ir kodėl jų reikia?

SEO (Search Engine Optimization) – išvertus iš anglų kalbos tai svetainės optimizavimas paieškos sistemoms. Veiksmai, kuriais svetainė sutvarkoma pagal „Google“ sukurtas kokybės taisykles.

SEO padeda svetainę iškelti į viršų „Google“ paieškoje. Kuomet svetainė rodoma pirmajame puslapyje, tuomet į ją ateina daugiau vartotojų – potencialių klientų.

Daugiau nei 30 proc. visų paspaudimų atitenka pirmajai „Google“ vietai. Dar 40 proc. išsidalina kitos pirmajame puslapyje esančios svetainės. Šaltinis.

SEO paslaugos yra skirstomos į vidines ir išorines

Vidinis SEO

Jei norite kilti paieškoje, „Google“ reikalaus techniškai tvarkingos svetainės. Tam yra atliekamas vidinis SEO – darbai svetainės viduje.

Kokie būna vidinio SEO darbai:

SVETAINĖS TECHNINIŲ KLAIDŲ IŠTAISYMAS.

Kartais, programuojant svetainę atsiranda įvairių klaidų. Pavyzdžiui, nesurašomi Meta įrašai, paliekami nebeveikiantys puslapiai, sudubliuojamas puslapių turinys, neįkeliami „XML Sitemaps“, „Robots.txt“ failai ir kt.

„Google“ taip pat nemėgsta tų svetainių, kurių užkrovimo greitis lėtas, kurios nėra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams.

Visos šios klaidos gadina tinklalapio reputaciją ir neleidžia pakilti „Google“ paieškoje. Labai dažnai SEO paslaugos pradedamos būtent nuo svetainės audito. Įvertinus esamas klaidas galima imtis veiksmų, reikalingų jas ištaisyti.

Svetainės tekstų redagavimas arba rašymas.

Svetainės tekstai turi būti patrauklūs bei skatinantys interneto vartotojus pirkti (ar susisiekti su jumis).

Tačiau taip pat svarbu, kad svetainės tekstai būtų sutvarkyti pagal SEO taisykles. Tuomet „Google“ robotukai kels svetainę į viršų ir jūs sulauksite daugiau potencialių klientų.

Išorinis SEO

Išorinis SEO – tai SEO paslaugos / darbai svetainės išorėje – visame internete.

Išorinio SEO tikslas – kuo plačiau paskleisti informaciją apie jūsų svetainę, kad apie jūsų verslą sužinotų kuo daugiau žmonių.

Kokios būna išorinės SEO paslaugos:

ATGALINIŲ NUORODŲ (BACKLINK‘Ų) TALPINIMAS.

Atgalines nuorodas galima talpinti įvairiose kitose svetainėse: tinklaraščiuose, naujienų portaluose, žinynuose (Rekvizitai.lt), socialiniuose tinkluose ir kitur.

Reiktų žinoti, kad svarbu atgalines nuorodas talpinti kuo aukštesnį reitingą turinčiose svetainėse. Svetainės yra reitinguojamos pagal įvairius parametrus. Įkėlus atgalinę nuorodą į aukštesnio reitingo svetainę jūs taip pat gausite daugiau taškų, nei įkėlus į mažo reitingo svetainę.

SEO STRAIPSNIŲ RAŠYMAS

Tekstais apie jūsų svetainę galima dalintis įvairiuose naujienų portaluose, tinklaraščiuose, internetiniuose žurnaluose. Tekste taip pat pateikiama nuoroda į jūsų svetainę. Vartotojas perskaitęs tekstą apie jus, turėtų susigundyti užsukti į tinklalapį ir įsigyti prekę ar paslaugą.

Susisiekite su mumis! Įvertinsime jūsų svetainę ir pateiksime individualų SEO pasiūlymą.. Padėsime kovoti „Google“ mūšio lauke – ne tik būti aukštose pozicijose, bet ir sulaukti daugiau klientų bei didinti pardavimus.

„Tandemum“ komandos teikiamos SEO paslaugos:

SEO auditas:
techninių svetainės klaidų nustatymas, raktažodžių atranka, vietos „Google“ paieškoje įvertinimas, konkurentų analizė.

Vidinis SEO:
techninių svetainės klaidų ištaisymas (Meta įrašai, svetainės greitis, Sitemaps.org ir kt.), tekstų pagal atrinktus raktažodžius redagavimas / rašymas.

Išorinis SEO:
svetainės viešinimas internete. Backlink’ų talpinimas, SEO straipsnių rašymas.

Kodėl verta rinktis „Tandemum“?

Kuriame ne paprastas interneto svetaines, o PARDAVIMO ĮRANKIUS. Tokius, kurie padeda Jums skatinti pardavimus ir didinti pelną.

„Tandemum“ komandą sudaro įvairių sričių profesionalai: programuotojai, dizaineriai, marketingo ir SEO specialistai. Todėl klientams galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą.

Taip pat turime patikimus partnerius, kurie gali atlikti verslo marketingo auditą bei padėti optimizuoti pardavimų procesą. Būtent todėl klientams galime pasiūlyti sprendimą nuo strategijos sudarymo iki visiško jos išpildymo – nuo A iki Z.

„Tandemum“ taip pat yra klasterio „Blaster“ narys, kuris apjungia daugiau nei 300 IT pasaulio profesionalų.

  Susisiekite su profesionalais

  Vytautas Narbutas Tandemum

  Vytautas Narbutas

  VADOVAS


   Susisiekite su profesionalais

   Vytautas Narbutas Tandemum

   Vytautas Narbutas

   VADOVAS