Galvoji apie karjeros pokyčius? Patikrink atviras pozicijas 🙌

Apie mus

Esame susižaidusi ir ambicinga ekspertų komanda

Mūsų tikslas – konvertuoti idėjas į vertę kuriančius technologinius sprendinius ir kurti pokyčius. Klientus pasitinkame su kūrybine energija, fokusu į tikslą ir didele meile detalėms. Pirmiausia – daug klausiame ir atidžiai klausome. Taip įkrauname kompasą, rodantį pamatuotų sprendimų kryptį.

Pasikalbėkime

Ką ir kodėl mes darome?

Rezultatas svarbu, bet sėkmės
formulė slypi detalėse

Analitika ir auditas

Analitika ir auditas

Step by step narpliojame situaciją – nuo kliento rinkos standartų iki detalios vidaus procesų analizės. Darome tai tol, kol nelieka neatsakytų klausimų ir visos pilkosios būsimo projekto zonos tampa ryškiai apšviestos. Šio etapo pabaigoje pirminė idėja tampa gerokai brandesnė, o kartais.. ir neatpažįstamai pasikeičia.

Techninė užduotis ir sprendimo architektūra

Techninė užduotis ir sprendimo architektūra

Rimti reikalai, kuriems vadovauja patyrę IT architektai. Atliekamas loginis ir fizinis sprendimo modeliavimas, kurio finalas – techninė užduotis arba kitaip – projekto pamatai. Atskiros technologinės kaladėles sujungiamos į visumą. Joje kiekvienas elementas ir veiksmas turi prasmę, o laisvų vietų nežinomiesiems – nėra.

Dizainas

Dizainas

UI/UX dizaineriai turi ne tik gerą vaizduotę, bet geba sprendimą matyti vartotojo akimis. Jų eskizuose – tai gerokai daugiau nei formų ir spalvų žaismas. Čia gimsta vartotojo patirties prototipai, jungiantys funkcionalumą, intuityvią web navigaciją ir skatinantys vartotoją veikti. Mūsų komandai – tai logiškas pixel perfect web sprendimo planas.

Programavimas ir testavimas

Programavimas ir testavimas

Planas įgauna formą. Preciziškai tikrindami ir tobulindami kiekvieną kodo eilutę – programuojantys superherojai kyla į kovą dėl pačio geriausio rezultato. Sekame gero kodo kodeksu – tam, kad sistema būtų lengvai plečiama ir tobulinama. O prieš išleidžiant kūrinį į platųjį pasaulį – testuotojų rankose jis pamatuojamas gerokai daugiau nei devynis kartus.

Palaikymas

Palaikymas

Darbas skaitmeninėje erdvėje niekada nesibaigia! Turinio korekcijos, atnaujinimo darbai ir nuolatinė sprendimo techninė priežiūra yra must, siekiant, kad sprendimas pildytų duotus pažadus. Mūsų atidžios akys kasdien stebi skaitmeninę erdvę ir saugo jūsų cyber užnugarį. Juk pro mažiau apsaugotas duris gali išsprūsti ne tik duomenys, bet ir jūsų klientų pasitikėjimas.

Skaitmeninis marketingas (SEO)

Skaitmeninis marketingas (SEO)

Internete reikalai sukasi greitai. Organinėje Google paieškoje slypi jūsų šansas pasitikti klientus pirmose eilėse. Raktažodžiais mąstantys mūsų komandos SEO protai žino, kaip tinkamai manevruoti ir plaukti informacijos srauto priekyje. Google taisyklės ne tokios sudėtingos, kai yra strategija ir komanda, daranti teisingus ir pamatuotus ėjimus.

Komanda

Kartu nuo idėjos iki rezultato

Kiekvieno projekto sėkmės centre – komanda. Kur kas daugiau nei talentingi programuotojai,
rinkodaros specialistai ir projektų vadovai. Tai – asmenybės, kurias jungia bendros vertybės,
tradicijos, ištesėti pažadai ir geros istorijos.

Vytautas Narbutas Įmonės vadovas
Aurimas Ališauskas Programuotojas
Justinas Bernatavičius Programuotojas
Asta Narbutaitė Administracijos vadovė
Adomas Raguckas Marketingo projektų vadovas
Justina Baronaitė IT projektų vadovė
Remigijus Dikas Programuotojas
Ugnė Lukavičė UX/UI dizainerė

Esame ten, kur žinios ir
vertinga patirtis

Priklausome Blaster. Tai ne Žvaigždžių karų fanų klubas, o daugiau nei 350 IT sektoriaus entuziastų ir profesionalų jungianti bendruomenė. Čia visada gali užduoti klausimą ir gauti atsakymą. Stiprus užnugaris, kai reikia spręsti techninius rebusus ar rasti papildomo įkvėpimo.

Skaityti daugiauSkaityti daugiau

Praktinė patirtis ir vis didėjantis įgūdžių bagažas leidžia mums kasmet sėkmingai įveikti Google Ads sertifikavimo procesą. Google partnerio statusas – tai patikrintas pasitikėjimas ir priority privilegijos išgirsti naujienas ir pamatyti ateities tendencijas, kurias sėkmingai pritaikome savo klientų reikmėms.

Skaityti daugiauSkaityti daugiau