Apie mus

„Tandemum“ – skaitmeninių sprendimų agentūra, padedanti klientams kurti prasmingus ryšius su savo auditorija. Mūsų stiprybė – internetiniai puslapiai, el. parduotuvės ir skaitmeninė rinkodara. Pasitelkę šį įrankių spektrą padedame verslams siekti užsibrėžtų tikslų bei kurti įsimintinas vartotojų patirtis. Jei norite internete tapti daugiau nei sekundę matomu žybsniu, mums pakeliui.

Nesame didelė agentūra, žongliruojanti dešimtimis projektų, todėl kiekvienam iš jų galime skirti pilną savo dėmesį. Tandeme su užsakovu dirbame nuo pat pirmosios kodo eilutės iki viską vainikuojančio „refresh“ paspaudimo. Tai mums leidžia užmegzti tvarų bendravimą ir į kiekvieną klientą pažiūrėti kaip į partnerį.

Už kiekvieno mūsų projekto stovi ambicinga komanda, sudaryta ne tik iš programuotojų ar marketingistų. Kartu tai dviratininkai, krepšininkai, retro automobilių entuziastai, skandinaviško kino mėgėjai ir kiti keistuoliai, tikintys tuo, ką daro.

Vytautas Narbutas Tandemum

Kiekvienas projektas – tarsi nedidelė ekosistema. Tikiu, kad dirbdami joje kuriame ne tik sprendimus ar įrankius, bet ir santykius: organizacijos viduje, su klientais, su būsimais lankytojais. Tik užmezgus tokį ryšį ir supratus vienas kitą galime pasiekti ambicingus rezultatus.

Beje, turiu slaptą svajonę apie salą Ramiajame vandenyje. Nori, papasakosiu?

Vytautas Narbutas
ĮKŪRĖJAS IR VADOVAS

KĄ MES DAROME?

Pasitelkę modernias technologijas ir patirtį kuriam įvairialypius internetinius sprendimus, kurie generuoja apčiuopiamą vertę mūsų klientams – nuo vieno puslapio reprezentacinių svetainių iki sudėtingų el. parduotuvių. Valdome visą kūrimo procesą: nuo turinio planavimo ir dizaino iki programavimo bei testavimo. Užbaigę projektus, jų neapleidžiame ir rūpinamės tolimesniu palaikymu, kad būtų užtikrintas sklandus ilgalaikis veikimas.

Didelį dėmesį skiriame techniniam optimizavimui, saugumui ir pritaikymui naujausiems įrenginiams bei paieškos variklių algoritmams. Dirbame su naujausiomis technologijomis, kurios leidžia užtikrinti aukštus kokybės standartus.

Plačiau apie mūsų paslaugas.

KUO MES TIKIME?

Skaitmeninių sprendimų kūrimas neretai tampa ilgu ir sudėtingu procesu, tačiau mes manome, kad yra ir kitas kelias. Dirbdami su klientu kalbame aiškiai, suprantamai ir žmogiškai. Sirgdami už jūsų sėkmę siekiame, kad internetinių projektų kūrimo procesas būtų paprastas, o rezultatas – džiuginantis.

Esame įsikūrę „Blaster“ erdvėje, kurioje kasdien kuriame apsupti daugiau nei 200 talentingų skaitmeninio pasaulio profesionalų.

Esame BLASTER nariai

Komanda

Giedrė Greblikaitė

IT projektų vadovė

Adomas Raguckas

Marketingo projektų vadovas

Ugnė Lukavičė

Dizainerė

Ieva Ordienė

IT projektų vadovė

Giedrius Morkūnas

SEO specialistas

Justas Malinauskas

Programuotojas

Justinas Bernatavičius

Programuotojas

Rokas Racevičius

Programuotojas

Rokas Stankevičius

Programuotojas

Remigijus Dikas

Programuotojas

Nedas Klepackis

SEO specialistas

Lukas Vainauskas

Programuotojas

Dominykas Česonis

Programuotojas

Aurimas Ališauskas

Programuotojas