Karjera

Ieškote naujų karjeros vėjų IT ar rinkodaros srityje? Kviečiame prisijungti prie jaunos ir augančios „Tandemum“ kompanijos. Čia kasdien kuriame atmosferą, kurioje patiems malonu dirbti, tobulėti ir bendrauti.

Lėtai, tačiau stabiliai plečiame savo komandą ir nuolat ieškome naujų specialistų, žemiau rasite šiuo metu atvirų pozicijų sąrašą.

Jei svajonių pozicijos sąraše neradote – ne bėda. Tikime visapusišku lankstumu, todėl susisiekite su mumis el. paštu karjera@tandemum.lt ir prie kavos puodelio paieškosime bendrų sąlyčio taškų. Su komanda geriau susipažinti galite čia.

Pozicijos

Recent Posts / View All Posts

Skaitmeninės rinkodaros (performance marketing) specialistas (-ė)

Kviečiame prisijungti prie jaunos ir augančios „Tandemum“ kompanijos. Čia kasdien kuriame atmosferą, kurioje patiems malonu dirbti, tobulėti ir bendrauti. DARBO POBŪDIS skaitmeninės rinkodaros projektų planavimas, įgyvendinimas ir analizė; SEO, SEM…

PHP programuotojas (-a) (full-stack)

Kviečiame prisijungti prie jaunos ir augančios „Tandemum“ kompanijos. Čia kasdien kuriame atmosferą, kurioje patiems malonu dirbti, tobulėti ir bendrauti. DARBO POBŪDIS Web projektų vystymas naujausių technologijų pritaikymas vykdomuose projektuose darbas…