Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Individualūs mobilieji sprendimai, kad visada būtumėte pasiekiami vienu paspaudimu

Milijonai žmonių dieną pradeda nuo mobiliosios programėlės atidarymo, nepraleiskite progos patekti į jų akiratį. Puikiai išmanome mobiliąsias technologijas ir padedame klientams atrasti naujas galimybes „Android“ bei „iOS“ platformų įrenginiuose.

Mobiliosios aplikacijos leidžia išnaudoti papildomą įrenginio funkcionalumą ir užduotis atlikti patogiau nei įprastoje interneto svetainėje. Pasitelkiant programėlių suteikiamus pranašumus, tokius kaip vartotojo buvimo vieta, mobilieji atsiskaitymai ar momentiniai pranešimai galite išplėsti savo paslaugos galimybes ir verslo tikslų siekti dar efektyviau.

Esame patyrusi programavimo ir dizaino profesionalų komanda, kuri įgyvendins ambicingiausias jūsų idėjas. Dirbame tiek kurdami native aplikacijas atskiroms platformoms, tiek hibridines. Susisiekite su mumis ir sukursime programėlę pagal geriausias vartotojo patirties praktikas ir naujausias technologijas, kurį leis jūsų verslui būti žingsniu priekyje.

ANALIZĖ IR PLANAVIMAS

Kokybiškos mobiliosios programėlės kūrimas visuomet pirmiausia prasideda nuo planavimo. Nors ir kalbame apie kūrybą, tai nėra meninis procesas – jis pirmiausia grįstas kliento iškeltais tikslais ir poreikių atitikimu. Norint užtikrinti, kad programėlė atneštų maksimalią naudą, svarbu tinkamai suplanuoti joje būsiantį turinį ir reikalingą funkcionalumą.
Šiame kūrimo etape geriame daug kavos ir diskutuojame su jumis stengdamiesi užčiuopti esminius kliento verslo poreikius ir parengti atitinkamą planą jų siekimui. Etapą užbaigiame drauge suderindami būsimos programėlės prototipą.

PROJEKTAVIMAS

Nors modernus programėlių dizainas ir traukia akį, tai dar nėra viskas. Dizaino projektavimas yra gerokai daugiau nei tik gražių elementų išdėstymas programėlėje, pagrindinė jo varomoji jėga – turinys ir patogi naudotojo sąsaja. Tinkamas informacijos pateikimas intuityvioje programėlėje paskatina lankytoją atlikti jūsų norimus veiksmus. Šiame žingsnyje mūsų dizainerių komanda sukuria ir pristato pirminį programėlės vaizdą, pritaikytą specialiai jūsų prekės ženklui.

PROGRAMAVIMAS

Programėlė turi būti ne tik patogi vartotojui, bet ir tinkamai suprogramuota. Naudodami pažangius technologinius sprendimus sukursime mobiliąją aplikaciją, kuri veiks greitai, bus saugi ir suderinama su visais moderniais išmaniaisiais įrenginiais – tiek „Android“, tiek „iOS“.
Šios etapo metu mūsų programuotojų komanda kalba nesuprantamais žodžiais ir rašo neegzistuojančiomis kalbomis tol, kol galiausiai dizainas virsta veikiančiu produktu.

TESTAVIMAS IR PALEIDIMAS

Paskutiniame etape paruošta ir funkcionuojanti programėlės versija pristatoma klientui, išbandomos visos jos funkcijos ir trečiųjų šalių integracijos. Galiausiai, po paskutinių patobulinimų atiduodame jums užbaigtą produktą, kurį galite pristatyti savo klientams.

PRIEŽIŪRA

Mobilios programėlės yra nuolat kintantis ir dinamiškas „organizmas“, todėl darbas su jomis po sukūrimo dažniausiai nesibaigia. Nepaliksime jūsų ant ledo – esant poreikiui, padėsime programėlę patalpinti populiariausiose parduotuvėse, prižiūrėti, reguliariai atnaujinsime, įdiegsime papildomus funkcionalumus ir padėsime kitais iškilusiais klausimais.

Darbai

  Susisiekite su profesionalais

  Vytautas Narbutas Tandemum

  Vytautas Narbutas

  VADOVAS


   Susisiekite su profesionalais

   Vytautas Narbutas Tandemum

   Vytautas Narbutas

   VADOVAS