Galvoji apie karjeros pokyčius? Patikrink atviras pozicijas 🙌

ES parama

Geriausias laikas pokyčiams yra dabar!

Sklandūs e. pardavimo procesai, tikslingos web integracijos, mobile versija ar nauji vartotojo patirties sprendimai? Jūsų finišo linija yra ten, kur ją nusibrėšite. Pasinaudokite MVĮ skaitmeninimo kvietimo galimybėmis ir gaukite paramą savo e. komercijos sprendimui! Jeigu turite klausimų – nedvejokite ir susisiekite su mūsų ekspertų komanda.

Susisiekime
Internetinės svetainės atsiskaitymo langas

Sistemos patobulinimas ar visiškai nauja e. komercijos platforma?

Birželio 28 d. startavęs Europos Sąjungos paramos projektas skatina perkelti savo e. verslą į naują lygmenį! Nėra ko laukti, masinės lenktynės skaitmeniniuose prekybos kanaluose jau įsibėgėjo, o augantys vartotojų lūkesčiai ir pirkimo įpročiai šokdina e. verslo pulsą:

81%

potencialių pirkėjų tikisi nepriekaištingos el. parduotuvės mobile versijos

72%

trokšta maksimaliai personalizuotos apsipirkimo patirties

49%

Jei pirmas įspūdis vykęs – 49% internautų žada reguliariai sugrįžti!

Tinkamai pasiruošus, vartotojų iškeltos kartelės gali būti puikus tramplynas į naujus plėtros horizontus. Dabar yra tinkamiausias laikas padidinti jūsų e.verslo tonusą. Pasinaudokite MVĮ skaitmeninimo kvietimo galimybėmis ir gaukite paramą savo e.komercijos sprendimui!

Kokias galimybes atveria MVĮ skaitmeninimo kvietimas?

Terminai

Paraiškų teikimas vyksta
š. m. birželio 28 d. – spalio 2 d.

Intensyvumas

Paramos intensyvumas – iki 50%

Finansavimas

Didžiausia finansavimo suma – 50 000 €

Paramą gavusios įmonės turės galimybę patobulinti savo interneto svetainių funkcionalumą ir pasiekiamumą. Finansavimas bus skiriamas šioms veikloms:

  • Vykdant abi veiklas: e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimą ir paslaugų bei produktų vaizdinę konfigūraciją – iki 50 000 €
  • Paslaugų ir produktų vaizdinei konfigūracijai – iki 25 000 €
  • E. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimui – iki 25 000 €
  • Mažiausia galima skirti suma – 10 000 €

Į paramą pretenduojančios įmonės privalo atitikti keletą kriterijų. Pasinaudoti ES parama galite, jei:

  • Esate labai maža, maža ar vidutinė įmonė (MVĮ), neužsiimanti didmenine arba mažmenine prekyba – t. y. pajamos iš šių sričių nesudaro daugiau nei 49 % visų metinių pajamų.
  • Veiklą vykdote ne trumpiau kaip vienerius metus.
  • Jūsų pagamintos produkcijos vidutinės metinės pardavimo pajamos yra ne mažesnės kaip 100 000 € per paskutinius dvejus finansinius metus arba per laikotarpį nuo įmonės įregistravimo dienos.
  • Užsiimate MTEPI veiklomis (taikoma veikiančioms Sostinės regione).

Papildomos sąlygos:

  • Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė turi būti ne ilgesnė kaip 12 mėnesių nuo projekto sutarties pasirašymo dienos.
  • Partneriai negalimi.

Jei visi atsakymai TAIP – nelėtinkime tempo! Patikėkite savo e. verslo perspektyvas į vienos komandos rankas – pažadame, kad procesas nuo pat pradžių iki galo bus sklandus ir aiškus. Tandemum komanda pasirūpins technine užduotimi bei perkels jūsų viziją į skaitmeninį formatą, o mūsų partneriai paruoš jūsų dokumentus ir užpildys paraišką. Neatidėliokite – pasirinkite sau tvirtą užnugarį.

Kodėl mes?

Nes spurtas e. komercijoje įmanomas tik su patyrusiu treneriu

Mes suprantame, kas svarbu ateities verslui ir esame pasiruošę perkelti jūsų e. komercijos projektą į naują kokybės lygį.

Kai žinai, ką darai – rezultatas pralenkia lūkesčius. Daugiau nei 3 metus sėkmingai vystome ES fondų finansuojamus projektus e.komercijos srityje ir pažįstame jų techninius užkulisius.

Turime tvirtą užnugarį – 90 % mūsų partnerių pateiktų paraiškų gavo finansinę paramą. Ilgametė partnerystė ir sukauptas patirties bagažas lemia sklandžią kelionę link tikslo.

Visi proceso etapai vienos komandos rankose. Nuo paraiškos parengimo iki skaitmeninės vizijos įgyvendinimo – padėsime įveikti visas mylias ir finišo tiesiąją kirsime kartu.

Jeigu nesate tikri, ar atitinkate sąlygas paramai gauti, arba norite gauti konsultaciją apie jūsų verslo skaitmeninimą, parašykite mums ir išsklaidysime jūsų dvejones.

D.U.K.

Jeigu aukščiau puslapyje išvardyti paramos kvietimo kriterijai kelia klausimų ir norite pasikonsultuoti, esame pasirengę pagelbėti ir atsakyti į jūsų klausimus. Nepamirškite, kad net jeigu šiuo metu jūsų įmonė neatitinka pateiktų kriterijų ir galimybės paramai gauti neturite, jūs vis tiek galite susisiekti su mumis ir aptarti geriausią sprendimą jūsų e. verslo skaitmeninimui.

Taip, galime padėti išsigryninti poreikius ir paruošti techninę užduotį.

Pasirinkę Tandemum galite būti užtikrinti, kad viso proceso metu būsime jūsų pašonėje ir kartu su mūsų partneriais vesime tikslingu proceso keliu. Esame pasiruošę įvertinti ar jūsų įmonė atitinka paramos kriterijus, pakonsultuoti, kaip juos atitikti. Aptarus jūsų poreikius pateiksime tolimesnių veiksmų planą ir techninę užduotį. Tuo tarpu mūsų partneriai pasirūpins reikiamų dokumentų bei paraiškos pildymu. Tolimesnė eiga priklausys nuo skaitmeninimo paramos organizatorių atsakymo – patvirtinus paramą jūsų įmonei, imsimės realių veiksmų ir perkelsime jūsų viziją į skaitmeninį formatą.

Technologijos:

PHP
React
WordPress
WooCommerce
Laravel
Sylius
Figma
AdobeXD
Symfony

Susisiekite su mumis

1 Step 1
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder