Web dizainas –sukursime unikalų naują arba optimizuosime seną jūsų svetainės dizainą

Remdamiesi geriausiomis praktikomis sukursime intuityvų, vartotojui patogų bei įdomų WEB dizainą.

Apie paslaugą:

Naujas unikalus WEB dizainas

Turite programuotoją ar partnerius, kurie gali suprogramuoti svetainę, tačiau nerandate profesionalaus web dizainerio? Kreipkitės į mus –galime pasiūlyti jums naujo svetainės dizaino kūrimo paslaugas. Jūsų tinklalapiui bus sukurtas profesionalus web dizainas remiantis geriausiomis UX / UI praktikomis.

Jūsų turimo WEB dizaino auditas – optimizacija

Jau turite svetainę, tačiau nesate patenkinti jos dizainu? „Tandemum“ komanda padės optimizuoti jūsų tinklalapio dizainą. Pasirūpins, kad svetainė atitiktų geriausias šių dienų praktikas, vartotojui būtų patogi, intuityvi, skatinanti vartotoją imtis tam tikrų veiksmų: nuo kontaktinės formos užpildymo iki pirkimo.

Kas yra UI ir UX?

UI (angl. user interface)– tai svetainės, paslaugos ar produkto išvaizda. Spalvų, formų, šrifto, kompozicijų parinkimas –vizualiniai elementai. UI yra UX dalis. UX yra platesnė sritis –apima tiek išorinį vaizdą, tiek visa kita (pvz., ar naršymas sklandus, ar vartotojui lengva apsipirkti, ar svetainė patraukli ir kt.).

UX(angl. user experience) nusako, kaip vartotojas jaučiasi naudodamas produktą. Galima pabrėžti 4 taisykles, kurių privalu laikytis, norint sukurti gerą UX.

Geras UX turi būti (4 pagrindinės taisyklės):

Intuityvus. Kuriant svetainę ar ją optimizuojant pirmiausiai reiktų kelti klausimą –ar web dizainas, svetainės struktūra ir jos tikslas yra aiškūs vartotojui. Dizainas turėtų padėti vartotojui lengvai orientuotis puslapiuose, greitai surasti reikiamą informaciją (filtrai, rūšiavimas), lengvai pateikti užklausą bei sklandžiai apsipirkti.

Pritaikytas pagal poreikį. Svetainės dizainas turi būti universalus, skirtas įvairiems žmonėms ar konkrečiai orientuotas jūsų tikslinei auditorijai. Svetainėje lengvai naršyti turėtų visi –tiek kitų šalių gyventojai (ypač, jei jūsų produktas ar paslauga parduodama užsienyje), tiek žmonės su negalia. Kuriant svetainės dizainą reiktų pagalvoti apie įvairius tinklalapio lankytojus. Pavyzdžiui, kuriant restorano tinklalapį, svarbu, kad žmonės aiškiai/greitai rastų informaciją apie patiekalų alergenus.

Įtraukiantis. Geros kokybės, gražios, nenuobodžios nuotraukos ar judantys vaizdai yra labai svarbūs. Svetainė turi būti įdomi, patraukli, skatinanti vartotoją užsibūti kuo ilgiau.

Naudingas. Yra labai svarbu atsakyti į klausimą –ko jūs norite pasiekti su savo svetaine, kokią žinią norite perduoti vartotojui? WEB dizainas turėtų padėti tą žinią perduoti tikslinei auditorijai suprantamai ir sklandžiai.

Interneto svetainės kūrimo procesas

Interneto svetainės kūrimo procesas susideda iš kelių etapų. Galbūt jums reikalingos ir kitos internetinės svetainės kūrimo paslaugos. Tuomet kviečiame naršyti kituose svetainės puslapiuose arba susisiekti su mumis.

 1. Strategija ir tikslai
 2. Tinklalapio struktūra
 3. WEBdizainas
 4. Programavimas
 5. Paleidimas ir priežiūra
 6. Reklama
web dizainas

WEB DIZAINO AUDITAS

Ar jūsų svetainės dizainas yra kokybiškas ir atitinkantis geriausias praktikas? Kaip tą sužinoti? Atsakymą galite gauti pas mus –„Tandemum“ išanalizuos jūsų svetainės dizainą, įvertins bei pateiks rekomendacijas, kaip jį optimizuoti.

Kuomet priprantame prie tam tikrų dalykų/veiksmų, mums viskas atrodo aišku ir suprantama. Tačiau naujas vartotojas turi „naujas akis“.

Mes galime pabūti nauju vartotoju ir parodyti jums, kurios jūsų puslapio vietos yra taisytinos. Reiktų nepamiršti, kad jūsų tinklalapis yra skirtas ne jums, o vartotojui. Jis turi būti suprantamas ir aiškus ne vien tik jums, bet ir, svarbiausia, visai jūsų tikslinei auditorijai.

Dažniausios interneto svetainės dizaino klaidos

Čia pateikiame kelias dažniausias klaidas, kurios daromos kuriant būtent WEB dizainą. Daugiau klaidų / mitų galite rasti čia http://UXmyths.com.

 1. Nukopijuota svetainės struktūra

  Pati pirma ir gana didelė klaida, kurią padaro interneto svetainių kūrėjai –svetainės struktūros nukopijavimas nuo kito tinklalapio. Jūsų svetainės struktūrą turėtų padiktuoti iš anksto parengta strategija ir svetainei keliami tikslai.
  Kopijuoti kitų tinklalapio nereiktų net jei jums jis labai patinka ar yra aktyviai lankomas vartotojų. Nereiškia, jog padarę/nukopijavę viską taip pat, gausite tą patį rezultatą. Kiekvienas produktas ar paslauga yra unikalūs ir turi savų niuansų.
  Gali būti, kad sukūrę unikalią svetainę sulauksite dar daugiau vartotojų ir populiarumo, nei kad būtumėte sulaukę su į konkurentų panašia svetaine.
 2. Dizainas nėra intuityvus.

  Geras web dizainas turėtų padėti vartotojui suprasti: ką daryti, kur eiti. Vartotojas turėtų intuityviai nukeliauti į kitą puslapį, lengvai surasti jam reikiamą informaciją ir galbūt netužpildyti užklausą ar nusipirkti. Viena dažniausių priemonių paskatinti vartotoją atlikti tam tikrą veiksmą – CTA mygtukai (angl. Call to Action; dar kitaip raginamieji). Tenka susidurti su nuomone, jog kuo daugiau CTA mygtukų bus svetainėje, tuo daugiau vartotojai pirks. Tačiau perteklinis CTA mygtukų naudojimas gali pasitarnauti nepageidaujamai –įkyrumu erzinti vartotojus. Tokiu atveju vartotojas bus paskatintas nepirkti ar užpildyti kontaktinę formą, o priešingai –išeiti iš tinklalapio. Daug vartotojų vengia reklamų ir mėgsta svetaines, kuriose kuo mažiau „triukšmo“.
  Vartotoją pirkti reikia įtikinti. Pavyzdžiui, įdomiu, išsamiu produkto aprašymu, unikaliomis, profesionaliomis nuotraukomis.
 3. Per daug arba per mažai teksto

  Labai svarbu, kad tinklalapyje teksto būtų nei permažai, nei per daug –tiek, kiek reikia. Svetainės tekstas yra svarbus siekiant iškilti „Google“ paieškoje, tačiau per ilgų tekstų vartotojai neskaito. Ilgi tekstai neužtikrina tinklalapio skaitomumo. Turite siekti, kad vartotojui, atėjusiam į jūsų svetainę, būtų iškart aišku, apie ką yra svetainė, bei įdomu, kad vartotojas norėtų panaršyti ilgiau.
  Bus taip pat negerai, jei tinklalapis teksto turės per mažai. Tuomet bus sunku suprasti, apie ką yra svetainė, kokia jos žinutė. Vartotojas, neradęs reikiamos informacijos, jos ieškos kitoje svetainėje.
 4. Per mažas white space kiekis

  Kai kurie klientai kuriant ar optimizuojant svetainę, prašo ją kuo labiau užpildyti. Manoma, kad nereikia švaistyti tuščios vietos, geriau pilnai užpildyti visą kompiuterio ar mobiliojo įrenginio langą. Profesionalūs web dizaineriai teigia, kad white space (tuščiasvetainės erdvė) palengvina skaitymą, padeda išryškinti išties svarbius elementus (logotipą, pavadinimą ir pan.). Tuščia erdvė padeda vartotojui lengviau naršyti ir susigaudyti, nes tinklalapyje nėra sumaišties. Tuščia erdvė taip pat padeda kurti rafinuotumo ir elegancijos įspūdį.
 5. Paslėptas meniu / sunku naviguoti

  Vartotojai ne visuomet pirmiausiai užsuka į titulinį svetainės puslapį. Dažniausiai per paiešką užsuka į paslaugų ar produktų, kontaktų puslapius. Tam, kad žmonėms būtų patogu toliau naršyti svetainėje, turi būti sudarytas patogus meniu. Ir tą meniu jiems turi būti patogu rasti visur, jis neturėtų būti paslėptas sunkiai pastebimoje vietoje. Kodėl „Tandemum“? Savo klientams galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą: WEB dizaino sukūrimą, profesionalų programavimą, SEO, reklamos paslaugas. „Tandemum“ pasirūpins, kad gautumėte ne tik profesionaliai sukurtą svetainę, bet taip pat, kad sulauktumėte joje kuo didesnio vartotojų srauto.

Kodėl „Tandemum“?

Savo klientams galime pasiūlyti pilną paslaugų paketą: WEB dizaino sukūrimą, profesionalų programavimą, SEO, reklamos paslaugas.

„Tandemum“ pasirūpins, kad gautumėte ne tik profesionaliai sukurtą svetainę, bet taip pat, kad sulauktumėte joje kuo didesnio vartotojų srauto.

  Susisiekite su profesionalais

  Laurynas Norbontas

  PARDAVIMŲ VADOVAS

  Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.

   Susisiekite su profesionalais

   Laurynas Norbontas

   PARDAVIMŲ VADOVAS

   Perskaičiau, suprantu ir sutinku su privatumo pranešimo turiniu ir sutinku leisti tvarkyti mano duomenis kaip šios programos dalį.