Galvoji apie karjeros pokyčius? Patikrink atviras pozicijas 🙌

Gaukite paramą, padengiančią iki 50 % elektroninės parduotuvės kūrimo ar atnaujinimo išlaidų

Planuojate kurti naują elektroninę svetainę arba atnaujinti jau esamą? Jei taip – šis laikas pats tinkamiausias. Tandemum komanda, padės jūsų verslą perkelti į skaitmeninį lygį, o ES finansuos iki pusės projekto išlaidų!

Birželio 28 d. startavęs Europos Sąjungos paramos projektas skatina MVĮ skaitmeninimą ir kviečia įmones teikti paraiškas jų e. komercijos sprendimų įgyvendinimui (įskaitant integraciją su išteklių valdymo sistemomis) bei produktų vaizdinės konfigūracijos veikloms.

MVĮ skaitmeninimo parama – tai paskata ir galimybė perkelti savo verslą į naują lygmenį:

  • Atrinktoms įmonėms bus suteiktas iki 50 000 € finansavimas.
  • Paramos intensyvumas – iki 50 %.
  • Teikti paraišką paramai gali labai mažos, mažos ar vidutinės įmonės (MVĮ), veikiančios ne trumpiau nei vienerius metus.

Paskutinė diena pateikti paraiškas – spalio 2 d., tad neatidėliokite ir pasiruoškite užimti konkurencingą poziciją rinkoje. Savo verslo sėkmę patikėkite į vienos komandos rankas:  Tandemum ekspertų komanda pasirūpins jūsų elektroninės svetainės technine užduotimi ir viso projekto įgyvendinimu, o mūsų partneriai – dokumentų ruošimu ir paraiškos pildymu. 90 % mūsų partnerių parengtų paraiškų gavo finansinę paramą, o mes sėkmingai įgyvendino ne vieną ES fondų finansuojamą projektą e. komercijos srityje. Daugiau informacijos apie paramą ir paraiškų teikimą rasite čia: www.tandemum.lt/es-parama

Vytautas Narbutas Įmonės vadovas [email protected] +370 650 47187
Pasidalink su draugais:

Atnaujinkite savo verslą naudodami pažangiausius IT sprendimus. Pasiruoškite startuoti jau šiandien!

Jeigu nesate tikri, ar atitinkate sąlygas paramai gauti, arba norite gauti konsultaciją apie jūsų verslo skaitmeninimą, susisiekite su mumis.