Galvoji apie karjeros pokyčius? Patikrink atviras pozicijas 🙌

Kai nepakanka žodžių, pasitelkiame spalvas!

Ar kada susimastėte kaip spalvos veikia jūsų klientus ar jus pačius?  Ar jos parenkamos atsitiktinai, o gal kažkur slypi žinutė?

Spalvų komunikacija dizaino ir rinkodaros lauke žinoma ir ja disponuojama seniai. Gal todėl didžiosios dalies įmonių interneto svetainių yra mėlynos – juk norima sukurti patikimumo ir profesionalumo įspūdį, o Call to action mygtukai dažnai spalvinami raudonai. Juk raudona – veiksmo, aistros, padrąsinimo spalva – puikiausias indikatorius veikti. Akcijinės prekės žymimos oranžine spalva taip pat ne be reikalo. Ši spalva siejama su entuziazmu, žaismingumu – ar gi tai ne puikus akstinas pirkti? O dar kuomet ir kaina gera… 🙂 Žinoma, pati akcijų oranžine kaina kultūra įnešė ir dar vieną reikšmę pačiai spalvai – vartotojui oranžinė spalva kuria paprastumo, pigumo jausmą. Suprantate apie ką aš?

Bet kodėl visa tai svarbu kuriant jūsų web dizainą? Atsakymas paprastas – su vartotoju kalbėtis galite ne tik tekstu, bet ir visa apimančia emocija, kurią išreiškiate per spalvas svetainėje, prekės ženkle ir visoje komunikacijoje. Žinodami spalvų poveikius galite drąsiai jomis žaisti, nepabijoti naujų sprendimų.

Štai landingas, skirtas tepalų keitimo akcijos autoservise promo kampanijai, galėtų būti spalvinamas mėlyna ir raudona spalvomis. Jos rodo patikimumą ir greitį, veiksmą. Plius šis spalvų combo nėra prabangus, tad nekels asociacijų apie dideles sąskaitas 🙂

Visai kitas sprendimas būtų taikomas prabangaus kalogeno pristatymui. Mėlyną čia derintume su auksu, nes šalia patikimumo norime sukurti ir prabangos vaizdą.

Jeigu jūsų projektas – vidinis intranetas, kurio tikslas ne tik informacijos sklaida, bet ir įsitraukimas į ją. Tuomet verta pasitelkti pilkus atspalvius, kurie simbolizuoja stabilumą, brandą ir yra populiarus pasirinkimas tech industrijoje.

Nepamirškite – viena spalva lauke ne karys. Didžiausias pergales pasieksite integruodami spalvas, žinutes, vertybes ir netgi savo komandą į komunikaciją.

Žaisti, nepamesti galvos, bet ir nebūti nuobodiems – štai pagrindinis šios dienos patarimas ir oficialus leidimas įgalinti dizainą savo verslo naudai!

Ugnė Lukavičė UX/UI dizainerė
Pasidalink su draugais:

Atnaujinkite savo verslą naudodami pažangiausius IT sprendimus

Su mūsų draugiška ir kompetentinga komanda jums daugiau niekada nereikės jaudintis dėl techninių problemų. Leiskite mums padėti jums išnaudoti visas jūsų verslo galimybes.